Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
Most jelenleg van barátom, és már lassan egy hónapja együtt vagyunk, de már sokszor elhatároztam hogy szakítani fogok vele de az utolsó pillanatba mindig meggondolom magam és úgy érzem hogy még együtt szeretnék vele lenni, viszont kényszerből jöttem vele össze és most már nem szeretem annyira mint pl 2 hete.Mit tegyek? (Léccike normális válaszokat)
2011. okt. 5. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
ha úgy érzed hogy nem szeretnél vele szakítani akkor ne tedd, de nekem igazából tök8
2011. okt. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15 éves vagy?
2011. okt. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
14 vagyok
2011. okt. 5. 17:20
 4/5 anonim ***** válasza:

így már mindent értek.


RIBANC

2011. okt. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mért is lennék ribanc?? igaz még csak 14 éves vagyok de ő az első pasim és ha szakítok vele egy időre hanyagolnám a kapcsolatokat...
2011. okt. 5. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!