Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már veszett ügy? Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Külföldön nyaraltunk a haverokkal Görögben. Még kint voltam, megcsaltam a barátnőmet...A részletekre nem emlékszem, csak arra, hogy reggel mellettem feküdt egy külföldi nő. Mikor hazaértem, rögtön elmondtam a páromnak. Elmondtam, hogy nem emlékszem mi történt...mikor meséltem, azt hittem sírva fakad. Soha nem láttam még sírni, pedig már 3 éve együtt vagyunk. Mikor mindent elmondtam, felállt, adott egy puszit a homlokomra, és elment...Azóta nem érem el...nem válaszol az sms-ekre, nem veszi fel a telefont...Megbocsát még valaha? Közös ismerősöknél érdeklődtem, hogy jól van-e...de senki nem tud semmit.

25/F


2011. szept. 6. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez a hajó eluszott.
2011. szept. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Futurare ***** válasza:
44%
Bebizonyítottad neki, hogy nem csak ő képes a megcsalásra, hanem te is, és így nyugtázta, hogy olyan vagy mint ő. Nincs kihívás.
2011. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

22:02

Soha nem csalt meg, nem tudom honnan veszed...

2011. szept. 6. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Hívd rejtett számról.
2011. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom megbocsát-e neked, ahhoz ismernem kéne legalább egy kicsit s zemélyiségét. De az is előfordulhat, hogy "csak" fel kell dolgoznia a történteket. Végülis nem kis dologról van szó. És nem mentség, hogy nem emlékszel a dolgokra, előbb kellett volna gondolkozdnod. (ne vedd sértésnek, egyszerűen tényleg így van)


Bármelyik változat lehet, az is hogy elhagy, de az is előfordulhat még, hogy megbocsát. Én a helyedben nem zaklatnám folyamatosan. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy mostantól egy árva szó se, de inkább diszkréten tedd ezeket. Azt se tartom feltétlen rossz ötletnek, hogy ha tudod pl. hogy hova szokott járni mondjuk sportolni, vagy bárhová, akkor elmész oda, megnézed hogy van, esetleg összefuttok, és már ebből is tudsz következtetni arra, hogy van- értelme még várni rá.

Remélem tudtam segíteni valamennyit =)

2011. szept. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!