Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az évfolyamban , aki egy 5 hónapja tudatta , hogy szívesen járna velem , de én nem igazán akartam akkor kapcsolatot , szóval barátok lettünk az elmult 5 hónapban egész jól megvoltunk beszélgettünk stb , én meg folyamatosan beleszerettem , és legutóbb mikor találkoztunk bátorkodtam megkérdezni tőle , hogy szeretné-e ha több lenne köztünk barátságnál , és csak azt mondta , hogy neki mindegy . Nem tudom , hogy mit kellene ezek után tegyek , mert nagyon belezúgtam , viszont ez nem az a válsz volt amit vártam .


Én és ő is 19


2011. nov. 4. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha kell neked akkor járj vele...és majd szerelmesítsd magadba


ha nem kell akkor ne járj vele


nem bonyolult

2011. nov. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyszer azt mondtad neki, hogy csak barát lehet. Ma a fsz választ vártál, most úgy őszintén?


Beszélj vele, mond meg, hogy változtak az érzelmeid. Ennyi.

2011. nov. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát ez tényleg nem valami lélekemelő válasz.

Ne tegyél semmit.. ha változik, már nem "mindegy" akkor ő fog lépni. Így nem érdemes..

2011. nov. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ez az.. #4-es: a fiúknak ma nincs kitartásuk, türelmük, hogy a félénk lányokban "beérjen" az érzés.. hogy nyíljék szívükben a szerelem.
2011. nov. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

(a#4-est közben törölték, de amit mondtam érvényes marad..

)

2011. nov. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet, azért válaszolta ezt, mert próbálja magában elnyomni az irántad felgyúló folytonos vágyakozást. Anno te utasítottad el, most neked kell sztem kiteríteni lapjaidat. Én azt mondom, hogy ennek egy megoldása van: odaállsz elé, megmondod, mit érzel és lesz ami lesz.

Ha halogatod ezt, akkor szépen az egész kapcsolatotok hazugság és illúzió lesz...


Üdv

2011. nov. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előző[megmondta, erre kapta a lezser és lealázó választ: nekem mindegy..Mindegy, hogy egy 19 éves lány szerelmes lett belé]
2011. nov. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!