Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne most csinálnom?

Figyelt kérdés
A "barátnőm" összejött egy másik fiúval és én teljesen magam alatt vagyok. Az egésznek semmilyen előjele nem volt, ugyan úgy viselkedett, mint máskor. Ma találkoztunk a városban és egyszerűen elmondta, hogy beleszeretett egy másik fiúba és vége a kapcsolatunknak. Mire hazaértem már facebookon mással volt kapcsolatban. Én teljesen le vagyok döbbenve ezen az egészen és az ismerőseim is. Számomra érthetetlen ez az egész, hogy miért?? Miben jobb az a másik? Kiderült, hogy a fiú szülei is az apám cégénél dolgoznak, csóró kis senkiházi a családjával együtt, nem értem mivel fogta meg. Pedig tegnap még sírva hívott fel, hogy menjek el hozzá, mert szüksége van rám, én persze azonnal rohantam. Most pedig nem tudom, hogy mit csináljak. Gondolom majd most rajtam fog röhögni mindenki... Megfordult a fejemben az is, hogy tönkreteszem őt is, a fiút is és a fiú családját is, de a barátaim szerint nem éri meg vele foglalkozni. Én tényleg tiszta szívemből szerettem őt és mindent megadtam neki, soha meg nem bántottam volna, nem voltam vele bunkó, tehát nem értem mivel érdemeltem ezt ki. Szerintetek lehetséges, hogy ezek a hátam mögött már régebb óta együtt vannak?
2011. nov. 3. 00:12
1 2
 1/19 Darkey ***** válasza:

szia, szerintem ne törődj vele... gondolom még fiatal vagy:) jön más ne izgulj. Sose bízz meg egy csajban se...


F/20

2011. nov. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ebből az egészből én azt szűrtem le, hogy a lány éretlen a kapcsolatra, neked pedig vészhelyzetben nem túl értelmes dolgok jutnak az eszedbe. Nyilván volt valami viszonya a lánynak a sráccal, amíg veled volt, különben nem tudott volna beleszeretni. Felmerül az is, hogy a lány mivel nem érett egy kapcsolatra, nem érezte komolynak a kapcsolatotokat és megtetszett neki egy srác akivel összejött. Nem kellett volna rohannod, el kell felejtened, ha szereted/szeretted. nem éri meg őket tönkre tenni mert ez csak rövid távon esik jól, de egy idő után rá jössz majd mit tettél és lehet át tudod majd érezni a lelki bajokat amiket okoztál(vagy nem de akkor érzéketlen vagy). Valószínű, hogy már a hátad mögött együtt voltak, vagy ha nem is voltak együtt, flörtölgettek és ki tudja mi történt.
2011. nov. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Magad alatt vagy érthető!De a bosszú sem megoldás semmire!Fogd fel úgy hogy nem érdemelt meg téged a volt barátnőd!Hidd el jön majd valaki más aki 1000x-er jobban fog szeretni és tisztelni mint ez a csaj!Csak fel a fejjel és kitartást!

26/L

2011. nov. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 szamóca.. ***** válasza:
100%

"csóró kis senkiházi" "azonnal rohantam" "tönkreteszem őt is, a fiút is és a családját is"

hát..ezek nem tipikusan nyerő attitűdre utalnak..

vszinü h régebb óta együtt vannak, legalábbis a gondolat megfogalmazódott bennük.

2011. nov. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

első válaszolónak

Szerintem nem kéne belenevelni, egy nyilvánvalóan fiatal gyerekbe, hogy ne bízzon meg másokban. Te hogy élsz/éltél valaha is párkapcsolatot bizalom nélkül? A csalódás mind a fiúknak/férfiaknak és mind a lányoknak/nőknek fáj egy kapcsolatban, de ettől még nem értelmes elhatározás, hogy ezentúl soha ne bízzanak meg az esedékes új párjukban.

2011. nov. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De tudjátok mennyire nehéz most nekem? Akkora feszültség van bennem, hogy úgy érzem, tennem kell valamit, hogy megnyugodjak és lehet, hogy szégyen, de bevallom, hogy sírtam is. Én most azt tartom a legjobb ötletnek, ha ezt az egészet elmondom apámnak és kirúgatom a cégtől a srác szüleit, gondolom ezzel jó sok borsot törnék az orra alá és talán én is megnyugodnék egy kicsit.
2011. nov. 3. 00:21
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Senki sem röhög rajtad. =)

Tudom, mit érzel... Ilyenkor nem tudsz mit csinálni, csakidővel elfelejteni a dolgot.

Annak nincs értelme, hogy elrontsd az srác szüleinek az életét, azok nagy valószínűséggel nem tehetnek erről...

Szerintem, ha ezt tennéd, csak lesüllyednél.


A reményt pedig magad miatt ne add fel. Tudom, milyen nehéz, de nem szabad. A saját érdekedben. Neked lesz akkor boldogabb az élet, ha minden ellenére nem adod fel.


Sok szerencsét, és hidd el: nem vagy egyedül! =)

19L

2011. nov. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 szamóca.. ***** válasza:

inkább rúgj be.

magad minősíted ha másnak ártasz.

2011. nov. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

hülye kis pics@ hagyd a francba...ismerős helyzet :)

csak nálam annyi külömbség volt hogy a beosztottammal jött össze a kis rib...behívtam az irodába s közöltem a beosztottammal iyen kis se..dugó nem kell ide pápá :D

2011. nov. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

berugni?normális vagy?! az károsítja a májat! ide egy kis fű

ellazít és segít kidobni azt a kis kurv@t :D

2011. nov. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!