Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak neki, egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki, egyáltalán van jogom őt "felelősségre" vonni?

Figyelt kérdés

Ma van szalagavató, és a 10.-esek a ruhatárasok. Van egy lány, akivel a következő a történetem:

Szakított a barátjával, majd összejött velem. Jártunk 2 hetet és vissza ment a barátjához. Ez már nem rendített meg az utóbbi napokban, úgy mondván hidegen hagyott, mert úgy fogtam fel, hogy adott egy esélyt a másik srácnak akinek az életét köszönheti. Össze jöttek. Eltelt egy hét, pont ma van egy hete, hogy összejöttek. Tegnap mondja nekem a lány: "úgy mondanék most valamit" mondom neki , hogy ki vele mi az?! Azt mondta nem szabad. Erre kihúztam belőle, és azt mondta imádlak... aztán nem csinált semmit. Mondom neki, én is imádlak téged. Beszélgettünk tovább eltelt az idő, hazamentem és ő is. Ma beszélgettünk sms-eztünk. Egyszer úgy írta: "Kicsim..msnen nem leszek, itt beszélgessünk!" Utána olyanokat írt, hogy Picim... Életem... Kincsem... és így kezdte a mondókáját. Aztán az utolsó sms végére leírta : " Sz...... "

Úgy volt találkozunk, és együtt megyünk ruhatárba, mivel egyszerre vagyunk beosztva. Mondta hogy mondjam meg a tanárnak, hogy nem tud menni mert rosszul van.(Elég beteg) Aztán mikor beírtam, írt egy smst , hogy ne mondjam neki 5perc és be megy. Aztán be értem, és beszélgettek bent az osztálytársai. Oda jött egy tanár hogy "xy nem jön Zolinak mondtam kísérje el" --Zoli az a gyerek, akit ki nem állhatok, fogdossa a csajt, rá van szállva a csaj elzavarta múltkor is ugyanúgy nyomul.-- Hívom a csajszit, kinyomja. Hívom, nem veszi fel. Írok smst: Zolival vagy? . Nem válaszol. Hívom kinyomja. Most nem akarom felhívni, mert mondta, hogy este megy hozzá a barátja. Ha beszélek vele, tudok valamit mondani, egyáltalán van jogom ehhez?:S Nagyon ideges vagyok...


2010. dec. 10. 18:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

ööö... bocs ezt az gészet ne értem

lehet hogy én vok a hülye de most kinek akarsz mit mondani?

2010. dec. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A lánynak, hogy mit csinált a gyerekkel, meg hogy miért nem vette fel a telefont meg hogy küldje el a p,csába a gyereket
2010. dec. 10. 18:48
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ahhoz azért van jogod, h rákérdezz: mégis mit szeretne ő tőled...hisz a bizonytalanságánl a biztos rossz is ezerszer jobb. Tudd meg, hányadán álltok, és ha úgy adódik, lépj tovább.
2010. dec. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Akkor kavar a csaj veled a volt barátjával és a Zolival is? Én is beszállhatok? :D
2010. dec. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
feljött msnre ráírok hogy mitörtént lelép...
2010. dec. 10. 18:52
 6/19 anonim ***** válasza:
Ebbol ami biztos latszik az az hogy te nagyon feltekeny vagy a csajra,de kiderul az is h tiszteletben tartod es szereted ,mert nem akarsz neki rosszat tenni azzal h keresed mikor a baratjaval van. Lehet akkor is a baratjaval volt mikor kinyomott vagy eppen csak tenyleg nem birt beszelni. Ne tamadd le,de mikor lesz ra alkalmad,kerdezd meg tole,hogy mi volt a baj,miert tette azt amit tett. Kerd meg h oszinten valaszoljon.
2010. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
ki van kapcsolva, le ment netről ennyit írtam: szia! jobban vagy? történt valami? és lemegy...
2010. dec. 10. 18:53
 8/19 anonim ***** válasza:
Eloben mikor talalkoztok ujra? En vagyok a ma 18:52 valaszolo.
2010. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jogod van, játszott veled.
2010. dec. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Úgy volt megbeszélve, hogy holnap este együtt leszünk. Ha minden jól megy. Attól félek hogy haragszik rám, amiért hívogattam . Meg nem tudom, lehet hogy nem lesz jól és nem tudunk találkozni.
2010. dec. 10. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!