Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak neki, egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki, egyáltalán van jogom őt "felelősségre" vonni?

Figyelt kérdés

Ma van szalagavató, és a 10.-esek a ruhatárasok. Van egy lány, akivel a következő a történetem:

Szakított a barátjával, majd összejött velem. Jártunk 2 hetet és vissza ment a barátjához. Ez már nem rendített meg az utóbbi napokban, úgy mondván hidegen hagyott, mert úgy fogtam fel, hogy adott egy esélyt a másik srácnak akinek az életét köszönheti. Össze jöttek. Eltelt egy hét, pont ma van egy hete, hogy összejöttek. Tegnap mondja nekem a lány: "úgy mondanék most valamit" mondom neki , hogy ki vele mi az?! Azt mondta nem szabad. Erre kihúztam belőle, és azt mondta imádlak... aztán nem csinált semmit. Mondom neki, én is imádlak téged. Beszélgettünk tovább eltelt az idő, hazamentem és ő is. Ma beszélgettünk sms-eztünk. Egyszer úgy írta: "Kicsim..msnen nem leszek, itt beszélgessünk!" Utána olyanokat írt, hogy Picim... Életem... Kincsem... és így kezdte a mondókáját. Aztán az utolsó sms végére leírta : " Sz...... "

Úgy volt találkozunk, és együtt megyünk ruhatárba, mivel egyszerre vagyunk beosztva. Mondta hogy mondjam meg a tanárnak, hogy nem tud menni mert rosszul van.(Elég beteg) Aztán mikor beírtam, írt egy smst , hogy ne mondjam neki 5perc és be megy. Aztán be értem, és beszélgettek bent az osztálytársai. Oda jött egy tanár hogy "xy nem jön Zolinak mondtam kísérje el" --Zoli az a gyerek, akit ki nem állhatok, fogdossa a csajt, rá van szállva a csaj elzavarta múltkor is ugyanúgy nyomul.-- Hívom a csajszit, kinyomja. Hívom, nem veszi fel. Írok smst: Zolival vagy? . Nem válaszol. Hívom kinyomja. Most nem akarom felhívni, mert mondta, hogy este megy hozzá a barátja. Ha beszélek vele, tudok valamit mondani, egyáltalán van jogom ehhez?:S Nagyon ideges vagyok...


2010. dec. 10. 18:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Azert meg egy smst irhtasz neki majd holnap reggel,hogy meg all a talalkozasotok!? Es ha megsem valaszolna,akkor mas nem marad csak az mikor ujra lattjatok egymast a suliban es birsz vele szemtol szembe beszelni. ma 18:52
2010. dec. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
suliba sem tudunk. 10 perc semmire nem elég.
2010. dec. 10. 19:10
 13/19 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Arra h legalabb megkerdezd tole,hogy megis mi a helyzet boven eleg! Hasznalj ki akar 1 percet is ha teheted. ma 18:52
2010. dec. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
De ismerem, hogy nem fog válaszolni. Tudom milyen. :S találkozni kéne, de ahhoz meg fél vagy nem tudom. Fél hogy megint belém esik. De szeret.. ez tuti... ááááá megtudnám ölni a fél világot most:S
2010. dec. 10. 19:25
 15/19 anonim ***** válasza:
És még fél tucat srácot szeret rajtad kívül...
2010. dec. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem. Ez tuti nem. 16 évesek vagyunk, 2 éves kapcsolata volt 1x nem csalta meg, és engem sem. ez 1000% mert ismerem nagyon nagyon rég óta. Nem ilyen lány. de ezt a gyereket megverem ez 1000%..
2010. dec. 10. 19:42
 17/19 anonim ***** válasza:
Akivel nem jársz, azt megcsalni sem tudod. Mindenesetre nem úgy tűnik, mintha egy fiú elég lenne neki.
2010. dec. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, téged alaposan szívatnak. :( Bocs.
2010. dec. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
De ááááá... ő tényleg nem ilyen! ez 100% jó lehet engem szivat.. de tuti hogy nem csalná meg a csávóját. mivel én bepróbálkoztam nála, és azt mondta állj! barátom van, lehet szarul vagyunk most meg szakítás határán de még barátom van semmi több....
2010. dec. 10. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!