Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit mondjak a lanynak?

Figyelt kérdés
Aza helyzet, hogy van egy lany aki tettszik nekem es esedekes, hogy en is neki de ez nem biztos. En szeretnek a baratsagnal 1 kicsit tobbet tole, es ezt szerintetek hogy mondjam meg neki? MA gondoltam hogy este megyek buliba(o nem jon) es mielott mennek el megirnam neki hogy mi a helyzet es hogy ha o is akar valamit akkor holnapig gondolja meg es adjon valaszt. Szerintetek ez jolenne? Ha nem akkor mit irjak? Kerlek segitsetek koszonom :)
2011. nov. 19. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Öööö, inkább mondjad, nem pedig írjad.
2011. nov. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Írd azt neki, hogy hol vagy buliban, csak az a baj, hogy ő nincs ott. Ha gondolja csatlakozhatna hozzád, ha nem most holnap egy kávénál?


23/N

2011. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod el a buliba? nem engedik el? Én is inkább a személyes kommunikáció híve vagyok. Csak előtte bizonyosodj meg róla hogy tényleg tetszel-e neki... Nehogy elhasalj. Én is azt hittem hogy tetszem egy srácnak és jó nagyot koppantam mikor kiderült, hogy mégse. :D
2011. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ultimátumot "holnapig gondolja meg és adjon választ" inkább ne adj egy lánynak. Csak kérdezd meg, gondolkozzon, van ideje, meg ilyesmi :D
2011. nov. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Írd ezt: Szia! Holnap-ha hazaértem a buliból-ráérek, és megihatnánk valamit! Puszi: XY


Ezzel három legyet is ütsz egy csapásra, mert ha mákod van, visszaír,hív, hogy milyen buli, és akkor sanszos, hogy be tudod fűzni rá... ha meg nem ér rá, ott van az üzenet második részében az alternatív lehetőség. Ha meg egyikre sem reflektál érdemben, nem érdekled, és lehet továbblépni.

Hajrá!

2011. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!