Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vonjam felelősségre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vonjam felelősségre úgy, hogy ne legyek erőszakos?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt, és ő hozta fel a témát hogy hétvégén legyünk úgy együtt.. értitek. Tegnap úgy volt eljön de elment segíteni valamit, 17:00-kor és csak 00:10 kor ért haza. Most úgy volt 14:00 kor jön de még mindig segít állítólag. Valami költözés van vagy mi. A kérdésem az lenne, hogyan mondjam el neki hogy ez k.rvára zavar, hogy olyan mintha játszana velem. Nem így akarom de ez lenne a lényege. Az sem jó, hogy miért nem jössz fel, mond meg ha nem akarsz velem lenni.. szerintetek hogy kéne? Én nekem ha ilyet mondana, nem haragudnék meg de mindig félek hogy ő meg haragszik..:S
2010. nov. 20. 13:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2010. nov. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy egyáltalán nem biztos, hogy játszik veled. Neked ugye még sosem volt olyan, hogy valami közbejött...

Az meg, hogy te egy ilyenért úgymond "felelősségre akarod vonni", téged minősít.

2010. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
16 F 16,5 L
2010. nov. 20. 13:21
 4/15 anonim ***** válasza:
Te már egyszer ezt megkérdezted, nem? :) Mondd neki, hogy figyelj nem a játékbabád vagyok, velem ne szórakozz, hanem mondd meg nyíltan, ha van valakid, vagy bármi, nem kell hazudoznod! Felnőtt emberek módjára viselkedjéé wazze, különben sose leszünk együtt! Na.. valami ilyesmi! Jó? XD
2010. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De az utóbbi egy hétbe minden találkozót el halaszt. Pénteken is úgy volt hogy találkozunk, erre nem jó mert menni kell postára elintézni a dolgokat... hát jó... aztán eltűnik, és rohadtul zavar hogy egy város kb 1,2 kilóméter ha elválaszt tőle és nincs velem.. már 1 hete alig láttam..
2010. nov. 20. 13:23
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem még meg:) De ez nem jóó...: /xd
2010. nov. 20. 13:23
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor meg ideje lenne vele közölnöd, hogy ez neked így nem pálya. Na de, akkor sem rögtön felelősségre vonni.
2010. nov. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem felelősségre vonnám , hanem megmondani neki hogy ez nagyon nem tetszik így, csak mindig félek hogy akkor jó hagyjuk lenne a válasz.. :SS Régi emlékek..:S
2010. nov. 20. 13:27
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem pattogni kéne kölyök, hanem felnőtt módra megbeszélni mi bajod van a dologgal.
2010. nov. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki,hogy nem kell lefeküdnötök,ha nem ő nem akarja.Lehet azért nem akar találkozni,mert fél a dologtól és így próbál kibújni alóla.
2010. nov. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!