Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, a barátnőm elvileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, a barátnőm elvileg megcsalt?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 21 éves fiú vagyok, már 4 éve együtt vagyunk a barátnőmmel ő 19 éves.Már kb 1 éve észrevettem, hogy olyan furcsa és sosincs kedve semmihez, az utóbbi pár hónapban a szexhez se volt kedve nem is erőltettem, úgy voltam vele fáradt mert dolgozik meg suliba jár. Egy pár hete azt mondta nekem, hogy a legjobb barátnőjénél alszik,erre fel összefutottam a csajjal és nagyot nézett mikor kérdeztem h hol a barátnőm de egyből hárított "hogy igen nálunk van". a lényeg, hogy pár napja egyik haverom mondta, hogy közös barátunk mondta, hogy lefeküdt vele. megkérdeztem a barátnőmet tegnap erről, de nekem esett, hogy mit képzelek én, hogy ilyet feltételezek róla, azóta smsre se válaszol és a telefont se veszi fel. Most mit tegyek kinek higyjek? nagyon szeretem
2010. nov. 19. 21:48
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal is mehetnél, legalább személyesebb lesz a szakítás...
2010. nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
sziasztok. egész héten nem keresett. tegnap viszont összefutottam vele az utcán már mikor meglátott átment a másik oldalba gondolhatjátok hogy esett.. gyorsan utána mentem és mondtam neki h beszéljünk. egyből nekem esett hogy neki milyen rossz volt mert nem kerestem és azt hiszem megcsalom és otthagyott. aztán ma délelőtt összefutottam a legjobb barátnőjével és kérdeztem hogy igaz e hogy megcsalt..erre ő annyit mondott hogy mivel a legjobb barátnője ő nem mond semmit de ne hülyítsem magam az ellenkezőjével.ez eléggé egyértelmű válasz volt. délután elmentem barátnőmhöz tagadott mindent. aztán persze bevallotta azt mondta hogy szeret és ő nem akarta. lefeküdt a haverommal és 2 éve már csal folyamatosan. el se tudjátok képzelni hogy esett ez nekem. köszönöm az eddigi válaszokat nektek volt igazatok :)
2010. nov. 26. 00:02
 43/48 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(

Nagyon aranyos fiúnak tűnsz, remélem, találsz magadhoz illő lányt! Ez a lány nem érdemelt meg téged.

2010. nov. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinek rosszul esik. De ne ragadj benne az önsajnálatban, és remélem túl tudsz ezen lépni, és nem leszel továbbra is szerelmes ebbe a lányba (sajnos sok pasi nem képes túllépni ha őt hagyták ott)


Szóval ne bánd hogy így alakult, tanulj belőle és lépj tovább :)

2010. nov. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Sok szerencsét a jövőben!
2010. nov. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
HU ez aztàn jó becsapàs.Örüljél,hogy megszabadultàl tõle,a haverod is elszégyelheti magàt!!Fel a fejjel,de legközelebb tartsd nyitva jobban a szemed,de ne félj az uj kapcsolattól.
2010. nov. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Nem baj, nem érdemelt meg.
2010. nov. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Döbbenten olvastam... 2 éve?! De mire volt ez jó neki, akkor legalább miért nem szakított Veled tisztességesen, és járt a másikkal? Együtt érzek Veled.


Csak arra kérlek "útravalóul", hogy miután összeszedted magad (tudom, nehéz lesz ilyen sokk után...), próbálj meg újra bízni valakiben, ne a barátnődet lásd minden nőben. Ne legyél az a típus, akivel már gyakran találkoztam, és aki nem egyszer meg is bántott - ,ez a "megcsalt a barátnőm, minden nő k.urva", mert hidd el, sok nő nagyon is értékelne egy hűséges párt. Kívánom, fogj is ki egy rendes lányt, aki majd szeret Téged, megérdemled!

29/N

2010. nov. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!