Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, a barátnőm elvileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, a barátnőm elvileg megcsalt?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 21 éves fiú vagyok, már 4 éve együtt vagyunk a barátnőmmel ő 19 éves.Már kb 1 éve észrevettem, hogy olyan furcsa és sosincs kedve semmihez, az utóbbi pár hónapban a szexhez se volt kedve nem is erőltettem, úgy voltam vele fáradt mert dolgozik meg suliba jár. Egy pár hete azt mondta nekem, hogy a legjobb barátnőjénél alszik,erre fel összefutottam a csajjal és nagyot nézett mikor kérdeztem h hol a barátnőm de egyből hárított "hogy igen nálunk van". a lényeg, hogy pár napja egyik haverom mondta, hogy közös barátunk mondta, hogy lefeküdt vele. megkérdeztem a barátnőmet tegnap erről, de nekem esett, hogy mit képzelek én, hogy ilyet feltételezek róla, azóta smsre se válaszol és a telefont se veszi fel. Most mit tegyek kinek higyjek? nagyon szeretem
2010. nov. 19. 21:48
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
85%
Mekkora naív vagy már.
2010. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
91%
Game over.
2010. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
de mi van ha a haver csak hazudik?
2010. nov. 19. 21:54
 4/48 anonim ***** válasza:
96%

Sztem itt nem az a legfontosabb kérdés, hogy kinek hiszel, hanem az, hogy szted a kapcsolatotok ilyen formában ahogy leírtad boldoggá tesz-e téged, és van-e értelme fenntartani továbbra is. Függetlenül attól, hogy megcsalt vagy sem. Az, hogy te nagyon szereted őt, csak egy dolog. Ő is ugyanígy gondolja? El tudja képzelni veled az életét? Ha most azonnal megkérnéd a kezét hozzád menne? Fiatalok vagytok még ugyan, de ha most nem érzi úgy, hogy le tudná veled éli az elkövetkező 60 évét, akkor 3 év múlva sem fogja, sőt. És akkor lényegében csak elvesztegettetek 7 évet, ami alatt mindkettőtöknek esélye lett volna megtalálni az igazit.


Gondolkodj el azon, hogy ha megcsalt, akkor meg tudnál-e neki bocsátani, és teljesen tiszta lappal indítani, ha úgy adódik. Ha nem, akkor ne is nagyon strapáld magad, hogy felvegye a telefont. Úgyis szakítanál vele. Ha bármi áron kitartasz mellette, akkor meg mindegy, hogy hazudott vagy sem. Inkább azt próbáld kinyomozni, ő milyen jövőt lát a kapcsolatotokban.

2010. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

igazából már beszéltünk erről és azt mondta, hogy hozzám jönne de még fiatalok vagyunk. azt mondja nagyon szeret de ezek után nem tudom mit higyjek.

Nem nem tudnám neki megbocsájtani szerintem egy ilyet nem lehet...akármennyire is szeretem egyszerűen lehetetlen. de ha neki ez kell nem értem miért nem hagyott ott. ahogy felveszi a telefont megmondom neki hogy találkozzunk..és kidobom

2010. nov. 19. 21:59
 6/48 anonim ***** válasza:
92%

Az elég gáz, ha neked esik. Ha tényleg nem lett volna semmi, akkor megpróbál magyarázkodni, védekezni. De rögtön támadott. Ez nem jó jel. Volt részem nekem is ilyenben. Ha szereted, akkor belenyugszol a történtekbe, és megtörténhet máskor is. Ha arra gondolsz, hogy nem ezt érdemled, és biztos lenne olyan lány, aki értékelné, hogy ilyen párja van, akkor tovább lépsz. Előre nézz, a jövődre gondolj. Azért úgy, ahogy ezt a lányt megtaláltad, annak is nagy az esélye, hogy találsz olyat, akit nemcsak te szeretsz, hanem ő is viszont téged.

Számomra egyértelmű a megcsalás, ezért írtam ilyen egyoldalú véleményt. De ez csak vélemény, a döntés nálad!

2010. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Öcsi úgy át... mint szart a palánkon... Hagyd azt a csajt, keress egy normálisat, aki nem csal meg. Ha nem is hiszel a közös ismerősnek, a jelek egyértelműek.
2010. nov. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha már elhintették benned a kételkedés kis morzsáját, akkor úgysem nagyon fogsz szabadulni tőle. Még ha úgy döntesz is, hogy a haver hazudott, és a lány mond igazat, mindig ott fog munkálkodni benned az érzés, hogy de mi van, ha....

Ha nem tudsz megbocsátani, akkor ennyi. De sztem felesleges küzdened azért, hogy felvegye a telefont. És tőle is sokkal egyenesebb lett volna, ha nem kapja fel ennyire a vizet. Hanem mondjuk tesz azért, hogy eszedbe se jusson mást feltételezni...

4 éves kapcsolatban és 20 évesen nem létezik sztem ,hogy vki fáradt a szeretkezésre. :)

2010. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ebben a történetben nem a haver hazudik!
2010. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján elég gyanús, hogy valóban megcsalt - de ne hagyd annyiban, 4 év együttlét után mindkettőtöknek jár annyi, hogy őszintén megbeszéljétek, mi hogyan és miért történt.
2010. nov. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!