Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, a barátnőm elvileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, a barátnőm elvileg megcsalt?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 21 éves fiú vagyok, már 4 éve együtt vagyunk a barátnőmmel ő 19 éves.Már kb 1 éve észrevettem, hogy olyan furcsa és sosincs kedve semmihez, az utóbbi pár hónapban a szexhez se volt kedve nem is erőltettem, úgy voltam vele fáradt mert dolgozik meg suliba jár. Egy pár hete azt mondta nekem, hogy a legjobb barátnőjénél alszik,erre fel összefutottam a csajjal és nagyot nézett mikor kérdeztem h hol a barátnőm de egyből hárított "hogy igen nálunk van". a lényeg, hogy pár napja egyik haverom mondta, hogy közös barátunk mondta, hogy lefeküdt vele. megkérdeztem a barátnőmet tegnap erről, de nekem esett, hogy mit képzelek én, hogy ilyet feltételezek róla, azóta smsre se válaszol és a telefont se veszi fel. Most mit tegyek kinek higyjek? nagyon szeretem
2010. nov. 19. 21:48
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:

igazatok van csak nagyon szar így 4 év után.nem tudom mit ronthattam el hogy miért nem voltam jó neki:(

tudom hogy rossz kifogás de reménykedtem hogy csak azért mondja. nagyon nehéz lesz de muszáj lesz vele szakítanom :(

2010. nov. 19. 22:07
 12/48 A kérdező kommentje:
nem tudom mennyire lesz őszinte ha már most nem is vezsi fel. mi lenne ha a barátnőjét kérdezném? szegény csaj annyira rendes hogy hazudni alig tud szóval ha faggatnám kibukna belőle nem? vagy az túl aljas dolog lenne és hátba támadás barátnőmre nézve?
2010. nov. 19. 22:09
 13/48 anonim ***** válasza:
85%
Még mindig nagyon szereted? Írnak még egy páran itt és már nem fogod szeretni. Lapátra vele!
2010. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
szeretem most így hirtelen nem fogom megutálni. végül is érzek egy kis csalódottságot és haragot is. és az idegesít most a legjobban hogy nem is reagál telefonra
2010. nov. 19. 22:11
 15/48 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell erőltetni ezt a beszélgetést, amikor fel se veszi a telefont? Ő is tudhatja, hogy valamit tisztázni kellene.
2010. nov. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
miért akkor hagyjam annyiba? többet ne is beszéljek vele így 4 év után? vagy nézzem el neki és ha végre méltóztatik válaszolni ne is kérdezzek rá?
2010. nov. 19. 22:15
 17/48 anonim ***** válasza:
100%

ha ilyen könnyen "magadra hagy", hogy eljátssza a sértődöttet akkor joggal gyanakodhatsz rá..

én azt javaslom,hogy nyomozz egy kicsit, és ha már teljesen biztos vagy benne, hogy megcsalt, akkor keress egy jobb arcot nála!

26/N

2010. nov. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
75%
Az is lehet,hogy pontosan a haverod csak össze akar ugrasztani benneteket.Az is lehet,hogy a baràtnõd megcsalt.Viszont te most ne hivd telefonon,hadd menjen minden a maga utjàn.Ha szeret biztosan nem csalt meg,vagy pedig nagyon szenved õ is ettõl a félrelépéstõl,maga sem tudja mit tegyen.Ha viszont megcsalt és nem tudod megbocsàjtani,(én sem bocsàjtanàm az biztos)le kell mondanod róla.Most ha megcsalt,akkor màskor is meg fogja tenni.
2010. nov. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
igen biztos hogy megfogja tenni :S azon gondolkozom hogy felhívom a barátnőjét nagyon örülnék ha elmondaná hogy mivan...
2010. nov. 19. 22:20
 20/48 anonim ***** válasza:
94%

Nem azt mondtam, hogy ne beszélj vele 4 év után, de gondoljál már bele, hogy neki mit jelentett a 4 év? Hogy egyik napról a másikra " se kép, se hang" ? Azt érdemled, hogy nem veszi fel a telefonod? Akivel eltöltött 4 évet, akit szeretett? Azzal büntet a kérdésedért, a jogos kérdésedért, hogy nem áll veled szóba?? ?

Téged ez a dolog jobban meg fog viselni, mint egy átlagembert, és elképzelhetőnek tartom, hogy megbocsátasz neki. Akkor meg mindegy, hogy itt kinek mi a véleménye.


Horoszkópod nem ikrek talán?

2010. nov. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!