Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, a barátnőm elvileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, a barátnőm elvileg megcsalt?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 21 éves fiú vagyok, már 4 éve együtt vagyunk a barátnőmmel ő 19 éves.Már kb 1 éve észrevettem, hogy olyan furcsa és sosincs kedve semmihez, az utóbbi pár hónapban a szexhez se volt kedve nem is erőltettem, úgy voltam vele fáradt mert dolgozik meg suliba jár. Egy pár hete azt mondta nekem, hogy a legjobb barátnőjénél alszik,erre fel összefutottam a csajjal és nagyot nézett mikor kérdeztem h hol a barátnőm de egyből hárított "hogy igen nálunk van". a lényeg, hogy pár napja egyik haverom mondta, hogy közös barátunk mondta, hogy lefeküdt vele. megkérdeztem a barátnőmet tegnap erről, de nekem esett, hogy mit képzelek én, hogy ilyet feltételezek róla, azóta smsre se válaszol és a telefont se veszi fel. Most mit tegyek kinek higyjek? nagyon szeretem
2010. nov. 19. 21:48
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
80%
Írd neki sms-ben hogy szakítani akarsz, de előtte még mondja meg mi volt a problémája. Ha nem kapar akkor már semmit nem számítasz neki. Egyértelműen megcsalt, azt írtad egy idő óta kedvetlen. Nem történt akkor vmi köztetek amitől másképp kezdte látni a dolgokat és megcsalt? Ha sír hogy mégis veled maradna és visszafogadnád legyél kimért vele, hogy vegye észre hogy Te se leszel a végtelenségig türelmes. Ha megbeszélitek eldöntheted, hogy megbocsátasz-e neki attól függően mi a sztorija. Ha nem tudjátok megbeszélni a dolgot normálisan, akkor ne erőltesd, egyértelműen vége úgy látszik a 4 év nálatok lehet/ett egy választóvonal. Összességében sok esélyt nem látok.
2010. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
81%

En azt tanàcsolom neked,hogy a baràtnõjét se hivd fel.Maradj te is csendben.Hadd keressen a baràtnõd,gondolom 4 év utàn megérdemelsz ennyit.

Ha õ nem csinàlt semmit,biztosan felvenné a telefont,ne adjàl le ennyire magadból,ha még szereted is.

2010. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:

igazad van, az is lehet hogy most röhög rajtam és a barátnőivel bulizik. nekem sokat jelentett a 4 év de neki nem hiszem ha ezt csinálja:S

nem fogok neki megbocsájtani ezt nem is tudnám:S

igen ikrek vagyok

2010. nov. 19. 22:28
 24/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell találkozásért könyörögni. Írj egy levelet vagy sms-t, vagy üzend meg a barátnőjével, hogy ha egy héten belül nem válaszol tekintse magát szinglinek.
2010. nov. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
84%
Úgy látom, nem vagyok egyedül a véleményemmel. Mintha győzködnénk itt téged... Ez nem jó! Te még mindig nagyon szereted. Tényleg, úgy, ahogy írtad az elején.
2010. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

smsben megírni h szakítanék vele? hát azért még várnék pár napot. nem történt igazából semmi, nem is veszekedtünk előtte. mostanában néha összekaptunk mert semmi se volt jó neki de mindig én kezdeményeztem a békülést.

ez jó várok pár napot és megírom neki és szólok a barátnőjének is h mondja meg neki ha nem beszél velem akkor vége. és akkor most nem is hívom fel a barátnőjét pedig szeeetném tudni hogy mi van. eléggé el vagyok keseredve

2010. nov. 19. 22:33
 27/48 anonim ***** válasza:
88%

A leiràsaidból itélve,nagyon rendes fiunak mutatkozol,sajnos àltalàban,minden rendes fiu vagy làny igy jàr.

Fel a fejjel,vàrd meg,hogy õ keressen!Légy erõs és tudatos.

2010. nov. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
84%
Az igazsàg ugyis ki fog derülni,nyugi!
2010. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
igen tényleg nagyon szeretem :) viszont nem vagyok hülye ha bevalja hogy megcsalt mehet. ha tagadja akkor nagyon elgondolkozok rajta, nem hiszem hogy megtudok neki bocsájtani de ha azt mondja h nem csalt meg és megbocsájtanék a bizalmamat teljesen elveszítené. biztos jobban járnék egy másik lánnyal aki legalább meg is becsül
2010. nov. 19. 22:37
 30/48 anonim ***** válasza:
100%
Nagy csata vár rád! Legalábbis a lelkedben! Később írhatnál, hogy alakult! Szívesen elolvasnám, akár tanulhatunk is a történetből. Mert "az okos más kárán tanul"...
2010. nov. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!