Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, a barátnőm elvileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, a barátnőm elvileg megcsalt?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 21 éves fiú vagyok, már 4 éve együtt vagyunk a barátnőmmel ő 19 éves.Már kb 1 éve észrevettem, hogy olyan furcsa és sosincs kedve semmihez, az utóbbi pár hónapban a szexhez se volt kedve nem is erőltettem, úgy voltam vele fáradt mert dolgozik meg suliba jár. Egy pár hete azt mondta nekem, hogy a legjobb barátnőjénél alszik,erre fel összefutottam a csajjal és nagyot nézett mikor kérdeztem h hol a barátnőm de egyből hárított "hogy igen nálunk van". a lényeg, hogy pár napja egyik haverom mondta, hogy közös barátunk mondta, hogy lefeküdt vele. megkérdeztem a barátnőmet tegnap erről, de nekem esett, hogy mit képzelek én, hogy ilyet feltételezek róla, azóta smsre se válaszol és a telefont se veszi fel. Most mit tegyek kinek higyjek? nagyon szeretem
2010. nov. 19. 21:48
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
rendben mindenképpen írni fogok :)
2010. nov. 19. 22:39
 32/48 anonim ***** válasza:
100%

A barátnő már lehet, ki lett oktatva, hogy mit kell majd mondania, talán nem célszerű felhívni...

De nyilván nem biztató, hogy a barátnőd nem veszi fel a telefont, akinek nincs takargatnivalója, nem titkolózik, nem bujkál. Esetleg felmerül, hogy annyira megsértődött a gyanúsítgatástól, hogy szóba se áll Veled - de tekintve, hogy furán viselkedett hónapok óta, ne sértődjön már meg ennyire, ha valaki bogarat ültetett a füledbe, és Te rákérdeztél!

2010. nov. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
100%

Eleg fiatalon kerultetek ossze, es azt tudnod kell, hogy az erzelmek azok valtozhatnak.

A baratnod talan most nott fel, mivel tul koran kerult veled ossze, eddig ez a kapcsolat Ot kielegitette, de most talan megvaltozott, es masra is igenye van. Szorakozni akar, elni akar, s igazabol most jott ra arra, hogy meg nem szeretne lekotni Magat.

Ha igy is van, es Neked ez most faj talan, de arra gondolj, hogy meg mindig jobb az, hogy ez most tortent meg, es nem akkor, amikor mar a Nejed, vagy mar kozos babatok is van.

Fogadd el az O donteset, de nem szep a viselkedese, mivel befejezni mindent belehet, de oszinten!

2010. nov. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

ez tényleg igaz h biztos meg lett neki mondva h mit kell mondania sajnos.hát nem tudom ezen miért sértődött volna meg, mert ha nem igaz akkor legalább felvehetné és mondhatná h rosszul esik de így.. egyre elkeseredettebb vagyok

én megértem ha szórakozni akar vagy élni, de akkor miért nem vetett véget a kapcsolatunknak ahelyett h ezt csinálja? én se vagyok öreg én is eljárnék bulizni meg élni mentünk is együtt de nekem ő attól fontosabb hogy megcsaljam. igazad van inkább így mintha már házasok lennénk és lenne családunk de azért nagyon rossz ez így. főleg hogy nem is tudom mit higyjek, már nem gondolom azt h nem tette meg mert akkor nem csinálná ezt.


nagyon magam alatt vagyok az az igazság hogy sírtam is. nehéz de nem fogok neki megbocsájtani.


köszönöm mindenkinek a választ,ha lesznek fejlemények jövök és írok

2010. nov. 19. 23:57
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Igen, teljesen egyértelmű hogy te még szerelmes vagy a barátnődbe, ő viszont már nem szerelmes beléd. Biztos jó barátnak tekint, és nem akar téged megbántani, de tisztában jött azzal hogy nem úgy érez irántad ahogy kellene. Nagyon nehéz ezt megmondani a másiknak, különösen 4 év után. Nem biztos ám hogy megcsalt, de hogy nem szerelmes beléd, az tuti. A helyzet az, hogy lehet hogy nem meri neked ezt megmondani, mert 1. tudja hogy ezzel megbánt téged, 2. lehet hogy teljesen a kapcsolatot se akarná megszakítani veled és nem akarja hogy megharagudj. Ilyen esetekben (mint ahogy fordítva is megtörténhet) neked kell felmérni a helyzetet, és szakítani ővele.


Én ezt tenném: pár napig nem keresném. aztán akár hív ő (biztos fog, mert attól még nem utál téged) akár te hívod fel, elmész hozzá, megmondod, hogy te őt szeretted mindig, jó volt vele, és nagyon szép lány, de úgy érzed hogy ő már nem azt adja neked amit régen, és el sem fogadja azt amit te adnál neki. Így nincs értelme. Be kell látni hogy ha elmúlt valami akkor elmúlt. Ha erősködik hogy nem, akkor is legalább egy pár hét szünetet ki kell belőle sajtolni. Nem szabad meggondolni magad, mert nem fog ő megváltozni. Ez a te feladatod. lehet hogy a pár hét szünet rádöbbenti hogy mégis veled akar lenni, de lehet hogy nem.


Egyébként ha rákérdezel, nem fogja megmondani hogy megcsalt, hiszen eleve így reagált ahogy leírtad. Még ő lesz megsértődve. nem szabad ám bedőlni neki :) de ettől függetlenül még lehet hogy tényleg nem csalt meg. de ez végül is mindegy, mert pillanatnyilag nem szerelmes beléd, és ez a lényeg.


Annak örülj hogy ez a dolog nem akkor történik amikor már van 1-2 gyerek, mert akkor sokkal fájdalmasabb lenne.


Mindenki kerül ilyen helyzetbe, minden oldalon. neked is lesz olyan barátnőd, akibe rájössz hogy nem vagy szerelmes, ő meg oda van érted, akkor majd megtudod milyen nehéz ezt elmondani.


32/N

2010. nov. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
76%

Hát barátom, ez csaj félre k*úrt, nem is akárhogy, az ilyen nem érdemli meg, hogy emésszed magad miatta, egy hü*lye pi*csa ennyi nem több... Sztem te se keresd, ne hívd semmi, szar duma de idővel majd rájössz, hogy nem is olyan hülyeség... ha férfi vagy hát légy férfi ne hitvány gyönge báb. Szal fel a fejjel, meg a pö*csfejjel. 21 vagy tessék sokat csajozni flörtölni randizni, egyik jön másik megy. Ezt csak is így lehet felfogni, mert különben bele hülyülsz. Egy kapcs addig tart amíg jó. Engem 6 év után csaltak az sem volt vicces, de tovább kell lépni...;)

22F

2010. nov. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon Veled érzek. :(

Sok nő mit nem adna egy ilyen ragaszkodó, hűséges párért, amilyennek Te a leírásodból tűnsz. Más már azt se hagyta volna rá, hogy hónapokig nincs szex - lehet talán jobban rá kellett volna kérdezned ennek okára... Túl megértő voltál, úgy tűnik.

És abban is egyetértek, hogy együtt is lehet "élni", bulizni, stb. - az, hogy "élni" akar, nem ok a szakításra.

29/N

2010. nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy félrelépett-e, gondolatban már megcsalt. Ha egy tartós kapcsolatban nincsen (alig van) szex, akkor az egyik fél mással szeretne ágyba bújni. Túlságosan szeretted a párodat és nem merted elengedni. Hasonló történt velem, de már a gondolatot sem tudtam megbocsátani. Tudtam, hogy idő kérdése és egyikünk félre fog lépni. A közösen töltött évek emlékét és a barátságunkat csak a szakítás menthette meg. Most az exem a legjobb barátom, de nem kezdeném újra vele.

Kérdés, hogy tényleges megcsalás után tudtok-e barátok maradni.

2010. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
sziasztok köszönöm a további kommenteket. ma nem hívtam nem is írtam neki. ő se keresett. este viszont összefutottam a barátnőjével aki azt mondta h barátnőm arra vár hogy menjek el hozzá..most talán azt várná hogy menjek könyörögni vagy mi? várok hétfőig ha nem jelentkezik akkor elmegyek hozzá. ha nem mondja el az igazságot akkor szakítok vele és többet hallani se akarok róla. ha elmondja hogy megcsalt akkor is szakítok csak talán még megkérdezem hogy mit is rontottam el hogy neki más kellett
2010. nov. 21. 01:00
 40/48 anonim ***** válasza:
100%

pff arra vár a barátnőd hogy menj és könyörögj neki? ez mekkora egy aljas r*banc már ne is haragudj. 100% h megcsal téged és még mindig nem szakítasz vele. ő háborodik fel azon amit tett utána ő várja h menj? hát komolyan én tökre örülnék ha ilyen pasim lenne ez a csaj nem érdemel meg téged minél előbb szakíts vele


19L

2010. nov. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!