Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak már pár nap szexnélküliség miatt is úgy síránkoznak, mintha romokban heverne az életük?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 11:33
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de akkor maradj vénasszony! Az ilyet nem értem, ha utálod a férfiakat, minek foglalkozol velük???

Ez, hogy nem tudod elfogadni, olyannak amilyenek, azt engedi feltételezni, hogy magadat sem tudod elfogadni. Gondolkodj már el magadon, hogy te mennyire vagy tökéletes.

2010. nov. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Én örülök neki, hogy vannak még olyan férfiak, mint Te, kedves kérdező! :) Szerintem teljesen normális a viselkedésed. Sokféle ember létezik, sokféle férfi is, viszont a férfiaknál valóban természetes ösztön, hogy minél több utódot nemzzenek... Ettől függetlenül nyilvánvalóan ma már nem azért csinálják, hogy sok gyerekük szülessen, pusztán az élvezetért. És szerintem az élvezetek hajszolásának igen is lehet határt szabni, s ez csupán akarat kérdése. A minap hallottam egy pap előadását, aki 20 éves korában élsportolóként, ateista családban nevelkedve eldöntötte, hogy papnak megy. Semmi baja nem volt a nőkkel, most is szereti őket, de mást választott, és örül neki, hogy így döntött. És azért nézzünk körül a világban, mennyi cölibátusban élő férfi van, k is képesek leélni az életüket szex nélkül, sőt, társ nélkül, mégis teljes életük van... Jó, ez csak egy szélsőséges példa volt, de ettől függetlenül szemlélteti, hogy ha a férfiak akarnának, akkor szex nélkül is tudnának élni.

Aztán persze a nők között is rengeteg van, aki ugyanolyan szexéhes, csak a férfiakról jobban elterjedt ez a nézet.

De nálunk például én mászok rá mindig a barátomra, neki elég heti 2-3 alkalom, én meg legszívesebben minden nap szexelnék VELE. De el sem tudom képzelni, hogy valaki máshoz hozzáérjek, rá se szoktam nézni más férfiakra, mert egyszerűen nem érdekelnek. És nekem szerelem kell hozzá, hogy valakivel lefeküdjek. És szerintem ez is normálisnak tekinthető, és örülök neki kedves kérdez, hogy férfi létedre Te is így gondolkodsz. Szerencsére a barátom is ilyen. Mielőtt velem összejött, már majdnem egy éve nem szexelt, mégsem keresett egy éjszakás kalandokat, és mikor velem összejött, akkor sem a szexről szólt a kapcsolatunk, és nem erőltette és várt egy évet, míg odaadtam magam. És Ő is mindig azt mondja, érzelmek nélkül képtelen lenne szeretkezni. Az előző barátnőjével az utolsó fél év alatt összesen 2szer szexeltek, nem kereste másnál a boldogságot, egyszerűen nem volt már szerelmes és így nem volt kedve szexelni vele. Azt a 2 alkalmat sem élvezte saját bevallása szerint.

Úgyhogy van ilyen is, olyan is. Szerencsére nem vagyunk egyformák, és remélhetőleg mindenki megtalálja a neki megfelelő párt, aki minden igényét kielégíti. :) 20/L

2010. nov. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Kérdező, látom mindenkit meg akarnál győzni a saját igazadról. De ebben a kérdésben mindenkinek igaza van ,mert ez a dolog egyénfüggő!!! Valakinek gyakrabban van rá igényük van akinek kevésbé, ennyi. Ezen tényleg mit nem tudsz megérteni?
2010. nov. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

"Kérdező, látom mindenkit meg akarnál győzni a saját igazadról. De ebben a kérdésben mindenkinek igaza van ,mert ez a dolog egyénfüggő!!! Valakinek gyakrabban van rá igényük van akinek kevésbé, ennyi. Ezen tényleg mit nem tudsz megérteni?"


Én azt nem tudom megérteni, hogy emiatt miért kell úgy síránkozni, mint a fürdős k***áknak. :D

2010. nov. 27. 14:05
 35/35 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol vele? Ennyire idegesít? Nincs jobb dolgod mint ezen filózni? Ez hidd el nem olyan nagy probléma h ennyire foglalkozz vele.
2010. nov. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!