Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak már pár nap szexnélküliség miatt is úgy síránkoznak, mintha romokban heverne az életük?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 11:33
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
39%
Miért ne vágna ide? Ha megnézed a szexualitás legalul van, a legfontosabbak között :) A víz, étel, alvás mellett. Nem véletlenül. A mai napig Maslow piramisát tanítják, mert helyénvaló.
2010. nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

ma 12:10


"és ugye náluk van ejakulátum, nálunk nőknél nincs."


He? Mit nevezünk itt most ejakulátumnak? :D


"külföldön ingázik össze vissza, nem lesz normális kapcsolata, mert az időbeosztása ezt lehetetlenné teszi,"


Önkontroll. :D


"Nem vagyunk egyformák, ők nehezebben bírják, ilyenek, de elég szar lenne nélkülük a világ :)"


Én meg férfi vagyok és férfiként tetem fel ezt a kérdést, na, meglepődtél? :)

De ennek az utolsó mondatnak most kivételesen nagyon örülök. :D Végre egy nő, aki így gondolja.

2010. nov. 19. 12:17
 13/35 A kérdező kommentje:

ma 12:11


Mert helyénvaló? :D


Nézd meg kérlek, jobban, de olyan helyen, ahol nem csak a legalsó szint van részletesen leírva:

[link]


És olvasd el figyelmesen:


Alulról a második szinten van: személyes biztonság, valamint egészség és jólét.

Ahha, persze... ugye a Maslow-törvény kimondja, hogy a magasabb szintű szükségletek kielégítése akkor következik, ha az alacsonyabb szintű szükségletek kielégítése már megtörtént. Tehát az embernek fontosabb a szex, mint a személyes biztonság, vagy az egészsége és a jóléte?

De most komolyan, te mit választanál inkább, hogy szexuálisan kielégülhess, vagy, hogy az otthonodat biztonságban tudd? Mit választanál inkább, hogy szexuálisan kielégülhess, vagy, hogy a saját tested ép és egészséges legyen? Ne vicceljünk már, kérem...

2010. nov. 19. 12:21
 14/35 anonim ***** válasza:

Akkor te egy magas tűrőképességgel rendelkező férfi vagy. Gondolom nőimádó lehetsz te is, de a romantikusabb féléből :)

És szerintem az a természetes, ha valaki így gondolja, szükség van rátok, nem csak nő létezik, hanem férfi is, és nem csak anya, hanem apa is :)

A Maslow dolgot pedig kicsit félreértetted, persze, hogy az otthon biztonságát választaná valaki, de nem így, ahogyan te felvázoltad :) Nekem sincs mindig kielégítve mindig minden szükségletem (de ezt most inkább hagyjuk, utálom érte magam :D) mégis boldog vagyok :)


Na és visszatérve a kamionos példára nem hiszem, hogy hosszú éveken át önkontrollt kellene alkalmazniuk. Nem tudom hány éves vagy, de ha 30 körüli ilyen helyzetben lévő férfi lennél lehet hogy te is élnél az adandó lehetőséggel. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy fűvel fával, de kétlem, hogy egy normális nőt kihagynál.

Feltéve persze, ha nem vagy homo vagy aszexuális :) Ez esetben visszavonom :D

2010. nov. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak bizonyítani akarod magadnak, hogy nem baj, jó ez így, vagy épp lenézel valakit, aki másképp él.

Basszus, mostmár komolyan kíváncsi vagyok :D

2010. nov. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

ma 12:27


"Gondolom nőimádó lehetsz te is, de a romantikusabb féléből :)"


Én is ilyennek látom magamat! :D


"A Maslow dolgot pedig kicsit félreértetted, persze, hogy az otthon biztonságát választaná valaki, de nem így, ahogyan te felvázoltad :)"


Hanem, hogy? :P Nem lehet inkább, hogy ez az egész Maslow-hablaty csak egy hagy humgub? ;)


"Nekem sincs mindig kielégítve mindig minden szükségletem (de ezt most inkább hagyjuk, utálom érte magam :D) mégis boldog vagyok :)"


Igen, ez lett volna a kérdésem egyik sarokköve, hogy egyesek a szexnélküliséget fogják fel valami... nem is tudom, hogy minek. :)


"Nem tudom hány éves vagy, de ha 30 körüli ilyen helyzetben lévő férfi lennél lehet hogy te is élnél az adandó lehetőséggel."


25 vagyok. Ez kellő mennyiségű információ? :) És nem, nem élnék alkalmi lehetőséggel. Nem adom alább a szerelemnél. Számomra igazából nem értelmezhető dolog a szerelem nélküli szex.


"Ezzel nem azt akarom mondani, hogy fűvel fával, de kétlem, hogy egy normális nőt kihagynál."


Lásd az előbbi pontra adott válaszomat. ;)


"Feltéve persze, ha nem vagy homo vagy aszexuális :) Ez esetben visszavonom :D"


Nem, egyik sem vagyok. Én egy szóval sem állíottam, hogy a vágy nem létezik bennem. De a vágy kiélése már egy más dolog. Szerintem.

2010. nov. 19. 12:35
 17/35 A kérdező kommentje:

"Vagy csak bizonyítani akarod magadnak, hogy nem baj, jó ez így,"


Hogy mi a jó így? :D


"vagy épp lenézel valakit, aki másképp él."


Nem szoktam lenézni senki sem. Ettől függetlenül, véleményem, az bizony lehet, szerintem. :)

2010. nov. 19. 12:37
 18/35 anonim ***** válasza:
46%

Na majd 10 év múlva. :) Bár kívánom, hogy megtaláld a szerelmet és ne szembesülj ilyennel :) Mondjuk ha romantikus típus vagy, akkor a nők nagy része csípni fog téged :) De ne ítélj elhamarkodottan, mert a szexnélküliség igenis nagy valami. Nem vagyok valami nagy erkölcscsősz gondolom arra rájöttél, de ha az lennék sem tartanám ezt a dolgot durvának. Rengeteg házasság megy tönkre a szex miatt, illetve annak minősége vagy hiánya miatt. Nem csak férfi, hanem női részről is. Szóval ez egy nagyon fontos dolog és oda kell rá figyelni:)

Maslow meg nem humbug, de te boldog lennél egy olyan otthonban, ahol nincs feleség és nő, ergo szex sincs. Inkább lennék hajléktalan, mint lenne minden tökéletes, csak egyedül, szex és minden nélkül :)

2010. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát ahogyan te gondolkozol :) Kétségkívül nincs vele probléma, nekem meg főleg nincs, de ettől még máséval sincs.

Azért elég hogy is mondjam degradálóan nyilatkozol azokról a férfiakról, akik élnek az élet adta lehetőségekkel (ha szabad ilyen eufemizmusokat használnom :D).

Ismerek egy férfit. Csodálatos ember, a tűzbe tenném érte a kezem, egy hibája van, a nők. Ha 100 kezem lenne azon sem tudnám megszámolni hány nő fordult meg az ágyában, mégis imádom őt :) Ő így boldog, nem bánt semmit, és neki eléggé aktív része a szexualitás. Mindenki szereti és hidd el, sírna ő ha nem ilyen lenne az élete :) Ettől függetlenül a legjobb ember, akit csak ismerek :)

2010. nov. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

"Na majd 10 év múlva. :) Bár kívánom, hogy megtaláld a szerelmet és ne szembesülj ilyennel :)"


Természetesen nem fogok ilyennel szembesülni. Vagyis, már szembesültem, a lehetősége megadatott rá. És nem is kellett sokat gondolkodnom, hogy azt mondjam: nem.


"Mondjuk ha romantikus típus vagy, akkor a nők nagy része csípni fog téged :)"


Erre a dologra 3 kérdésnyi témát is feltehetnék, de ezt is erős túlzásnak tartom. :P


"De ne ítélj elhamarkodottan, mert a szexnélküliség igenis nagy valami."


Nem ítélkezem, de mintha ezt már írtam volna. :)

Hogy nagy valami, az meg ugye... tudod: minden viszonylagos. :)


"Rengeteg házasság megy tönkre a szex miatt, illetve annak minősége vagy hiánya miatt. Nem csak férfi, hanem női részről is. Szóval ez egy nagyon fontos dolog és oda kell rá figyelni:)"


Nem. Ezen házasságok legnagyobb része két ok miatt megy tönkre:

1. Mert a felek nem őszinték egymáshoz, és inkább elmennek más emberrel megoldást keresni a problémáikra, tudomást sem véve arról, hogy ezzel csak még több problémát idéznek elő, mind magunak, mind pedig a családjuknak is.

2. Mert az emberek nagy része, amikor házasságot köt, nincsen tisztában önagával. Ezért jönnek az olyan kijelentések, hogy "én nem ezt akartam", "én nem így képzeltem", "én még nem éltem ki magamat".


"Maslow meg nem humbug, de te boldog lennél egy olyan otthonban, ahol nincs feleség és nő, ergo szex sincs."


Egy otthon megteremtése után akármeddig keresheti az ember a szerelmét, de a szerelme megtalálása után egy közös otthon nélül nehéz helyzetben van. Akkor most sorrendben melyik is a fontosabb?


"Inkább lennék hajléktalan, mint lenne minden tökéletes, csak egyedül, szex és minden nélkül :)"


Ez is erős kijelentés. :) De nem baj. Te így gondolod, elfogadom, annak ellenére, hogy szerintem előbb meg kellene tapasztalnod, hogy milyen hajléktalannak lenni, mielőtt ilyet kijelentesz. :)

2010. nov. 19. 13:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!