Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak már pár nap szexnélküliség miatt is úgy síránkoznak, mintha romokban heverne az életük?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 11:33
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

ma 12:44


"Azért elég hogy is mondjam degradálóan nyilatkozol azokról a férfiakról, akik élnek az élet adta lehetőségekkel (ha szabad ilyen eufemizmusokat használnom :D)."


Nem kell eufemizmus. Ezek a férfiak keresnek egy nőt, akinek betömhetik a réseiket. ;)


"Ismerek egy férfit. Csodálatos ember, a tűzbe tenném érte a kezem, egy hibája van, a nők. Ha 100 kezem lenne azon sem tudnám megszámolni hány nő fordult meg az ágyában, mégis imádom őt :)"


Csak két gondolat:

1. Mennyiség és minőség. Számomra nem kérdés, hogy melyiket válasszam.

2. Tegyünk különbséget aközött, hogy ő most életében több, mint 100 nőt kíván meg annyira, hogy az ágyába vigye őket, és aközött, hogy ezen alkalmakkor szexuálisan ki akart elégülni, és ehhez keresett egy "partnert". A két dolog - meggyőződésem szerint - nagyon nem ugyanaz.


"Ő így boldog, nem bánt semmit, és neki eléggé aktív része a szexualitás. Mindenki szereti és hidd el, sírna ő ha nem ilyen lenne az élete :) Ettől függetlenül a legjobb ember, akit csak ismerek :)"


Ok, ezt is elfogadom. De ettől még nem kell, hogy ez nekem kötelezően szimpatikus legyen, vagy tévedek? Legalábbis, ha én azt tapasztalom, hogy ez életvitelemet és mentalitásomat leszólják mások - volt már bizony ilyen -, akkor, hmm, alkotzatok én is negatív véleményt.


De még egyszer: nincs ezzel semmi baj. Én elfogadom mások életvitelét pontosan annyira, amennyire mások elfgadják az enyémet.

2010. nov. 19. 13:06
 22/35 anonim ***** válasza:
52%

Jajj de kis naiv vagy :):) Persze a szerelem kell a hosszú távú kapcsolathoz, de a szexhez nem. Neked tán nem áll fel egy jó csajra szerelem nélkül? :D Ha feláll az azt jelenti h fizikailag képes lennél rá, hogy szerelem nélkül szexelj, csak az agyad hülye ideológiákkal korlátokat állít elé.

Egyébként meg hosszú távú kapcsolatban is előbb-utóbb elmúlik a szerelem, szexelni pedig illik továbbra is!

2010. nov. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Ezt nem én írtam :D

Hidd el amúgy mind minőségi volt. Nem vagyok biszex, de tényleg szép nő volt mind, megteheti, hogy válogat.

Az pedig ha valaki leszól téged az őt minősíti nem pedig téged. Szóval nem kell magadra venned.

2010. nov. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Mert nekik ez az életük.

Szerencsére nem minden pasi ilyen, mert ha mind ilyen lenne, akkor igencsak sok kapcsolat bomlana fel az egyik fél több napos üzleti útja, vagy a nő pár hetes komolyabb betegsége alatt.

2010. nov. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

ma 13:39


Amiről én beszéltem, az az,hogy mi az, amit a férfi (nő) kíván: a másik fél, vagy pusztán a testi kielégülés. Azt pedig kikérem magamnak, hogy naív lennék. A hülye ideológiák meg nem ideológiák, egyszerűen én így érzem helyesnek, és kész.

Hosszú távú kapscolatban elmúlik a szerelem? Persze, az első látásra jött szerelem bizony tényleg hamar elmúlik, de a szerelem nem első látásra jön, az nem szerelem, hanem vonzalom. Sokan ezt keverik össze. Arra meg, hogy hosszú idő után is "illik szexelni", inkább nem írok semmit. Ha két ember között a szex már illem kérdése, réges-régen rossz.

2010. nov. 19. 16:03
 26/35 A kérdező kommentje:

ma 13:42


Akkor is ott marad a kérdés, hogy a nőt kíívánta-e, vagy a szexuális kielégülést. :)

2010. nov. 19. 16:04
 27/35 anonim ***** válasza:
53%
Már megint egy okos nő... Édes Istenem!
2010. nov. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

ma 09:21


Okos nő? Hol? :D:D:D

2010. nov. 27. 09:46
 29/35 anonim ***** válasza:
53%
Éretlen vagy még kedves kérdező, nem tapasztaltál még eleget az életből, nem próbáltad ki elég helyzetben magad. Szerintem. üdv. 26f
2010. nov. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
47%
húúúú hát a férfiak...undoríttó egy szokás nekik 10 perces szünet után is jöhet a következő menet nemérdeklik hogy a nőnek mi a jó vagy hogy van-e kedve hozzá...így vannak beállítva az agyuk összeköttetésben van a himbilimbijükkel az irányítja őket...szánalom
2010. nov. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!