Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak már pár nap szexnélküliség miatt is úgy síránkoznak, mintha romokban heverne az életük?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 11:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
50%
Mert lételemük. A férfiak a teremtéssel a szaporodásra lettek "beprogramozva". Más kérdés, hogy a mai liberális világban ennek már csak a szexuális része maradt meg, gyereket nem akarnak.
2010. nov. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
81%
Nem minden férfi egyforma. Ez a libidtól, vagyis a szexuális késztetés mértékétől függ. Nekem például kisebb a libidóm. Ha velem élnél együtt, akkor te siránkoznál.
2010. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
62%
Ez az! Én nő vagyok, és már 1 hónapja nem szexeltem!
2010. nov. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Ok, akkor átfogalmazom: miért van az, hogy egyes emberek - akár nő, akár férfi -, már pár nap, pár hét után is úgy élik meg a szexnélküliséget, mintha az valami végtelenül frusztráló, lesújtó, kibírhatatlan dolog lenne? Hol marad ilyenkor az önkonrtoll?
2010. nov. 19. 11:47
 5/35 anonim ***** válasza:
30%
A szexualitás egy szükséglet, akár az evés ivás stb. és mindenkinek más a tűréshatára. És bizony egyes embereknek sűrűbben van rá igényük. Nem értem mi ebben az elítélendő.
2010. nov. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Aki nem eszik éhen hal. Aki nem iszik szomjan hal.

Aki nem szexel, életben marad. Pusztán ennyi a különbség. :)

2010. nov. 19. 11:53
 7/35 anonim ***** válasza:
30%

Életben marad ez épp igaz, de azért beszéljünk már életminőségről. Láttál te már olyan ember aki nagyon hosszú évek óta nem szexelt és előtte rendszeres szexuális élete volt? Ez az élet része és bizony a szexhiányba még bele is lehet hülyülni (bizonyított dolog). Nem véletlenül jelennek meg a stresszes, frusztrált tünetek. Jó nem egy két nap miatt fog meghülyülni, hanem azért az nem kevés idő, de a szexualitás az élet része, akár tetszik valakinek akár nem. Ezért nem tudok azonosulni semmiféle vallással és ezért nem értek mindig egyet a társadalmi elvárásokkal.


Mutatok valamit:



[link]

2010. nov. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

ma 11:55


"Ez az élet része és bizony a szexhiányba még bele is lehet hülyülni (bizonyított dolog"


Ezt igen erős túlzásnak tartom.


"Jó nem egy két nap miatt fog meghülyülni,"


Na látod, éppen erről beszélek. :) Tessék csak jól belegondolni. A férfiak első kérdései: mióta nincsen barátod? Mond valamit a nő, nem éveket, lehet, hogy még egy egész évet sem, és jön a szinte felháborodott kérdés: "Hogy bírod?!".


"és ezért nem értek mindig egyet a társadalmi elvárásokkal."


A társadalom elvárja ezt? Én ezt még nem tapasztaltam. De azért tegyünk különbséget a vágyak megléte, a vágyak kiélése, és a vágyak kiélésére tett kísérletek között.

2010. nov. 19. 12:04
 9/35 A kérdező kommentje:
Maslow piramisa meg nagyon aranyos, de valahogy nem érzem idevágónak. :)
2010. nov. 19. 12:08
 10/35 anonim ***** válasza:
61%

Ha erős túlzás ha nem, bizony ilyen létezik. Nem mondanám, ha nem lennék biztos benne.

A férfiak biológiája pedig eltér a nőkétől. Most kicsit hülye példának tűnhet, de ha az állatvilágot vesszük akkor is nagyon kevés az az állatfaj, ami egy életre választ párt. Egy jól menő fácán kakasnak 3-4 tyúkja van :) A férfiaknál a szexualitás is más, többször igénylik javarészt, mint a nők és ugye náluk van ejakulátum, nálunk nőknél nincs.

A társadalom pedig elvárja, hogy olyannal szexeljünk, akit szeretünk. Na most ez egy csodálatos dolog, de aki mondjuk teszem azt 35 éves, külföldön ingázik össze vissza, nem lesz normális kapcsolata, mert az időbeosztása ezt lehetetlenné teszi, vagy éppenséggel teszem azt meddő és senki nem akarja lekötni nála magát annak szex nélkül kellene leélnie az életét? A szex jó dolog. Léteznek mocskos változatai, de szerintem azért ennyire nem kellene szigorúan megítélni. Én nő vagyok, nem szexelek szerelem nélkül, de semmi bajom azokkal, akik különböző okok miatt ezt teszik. A férfiak meg férfiak, a nők pedig nők. Nem vagyunk egyformák, ők nehezebben bírják, ilyenek, de elég szar lenne nélkülük a világ :)

2010. nov. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!