Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ha ez történik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha ez történik?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akivel 1 hónapja járunk és mindössze csak 3-4× találkoztunk amióta járunk.Most azonban úgyérzem akaratlanul beleszeretek egy másik fiúba.Mit tegyek olyan szomorú vagyok. =( A barátom fel sem keres fel sem hív szombaton találkoztunk legutóbb és azóta semmi.Egyáltalán nem érdekli mi van velem....de én annyira szeretek mindenkit szeretni nem bántok soha senkit és olyan rossz hogy én elhalmozok mindenkit szeretettel (mert én miden egyes embert nagyon szeretek, és ha bántanék vkit átérezném a fájdalmat amit okoznék és az olyan rossz lenne), de a barátom le sesz*r engem...='(
2010. nov. 17. 21:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy téged Woodstockban "dobtak össze" a szüleid két rakéta között....
2010. nov. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Utóbbinak csak hogy tudd a lakótelepen készültem a franciaágyban...xD és utsóelőtti, megfogadom tanácsodat.
2010. nov. 22. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!