Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ha ez történik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha ez történik?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akivel 1 hónapja járunk és mindössze csak 3-4× találkoztunk amióta járunk.Most azonban úgyérzem akaratlanul beleszeretek egy másik fiúba.Mit tegyek olyan szomorú vagyok. =( A barátom fel sem keres fel sem hív szombaton találkoztunk legutóbb és azóta semmi.Egyáltalán nem érdekli mi van velem....de én annyira szeretek mindenkit szeretni nem bántok soha senkit és olyan rossz hogy én elhalmozok mindenkit szeretettel (mert én miden egyes embert nagyon szeretek, és ha bántanék vkit átérezném a fájdalmat amit okoznék és az olyan rossz lenne), de a barátom le sesz*r engem...='(
2010. nov. 17. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Írd meg neki ezt. Vagy összekapja magát, vagy megszabadulsz egy felesleges kapcsolattól.
2010. nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De én nem akarom donbni mert azzal lehet fájdalmat okoznék a kis szívének, de lehet hogy nem mert nem is szeret...:'(
2010. nov. 17. 21:59
 3/12 anonim ***** válasza:
egy hónap alatt, vagy 3-4x-i találkozás alatt, nem tudnék beleszeretni valakibe annyira, hogy mindig kutassam hogy mi van vele. gondolom ő neki is hasonló a helyzet.
2010. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én nem tudom. De már az eleje óta úgy van hogy le se sz*r...:( Nem tudom egyáltalán minek jössz össze velem??? :'((
2010. nov. 17. 22:13
 5/12 A kérdező kommentje:
De amúgy már nagyon régóta ismerem szóval ha össze akart jönni gondolom szerelmes volt vagy nem??:(
2010. nov. 17. 22:14
 6/12 anonim ***** válasza:
akkor ne tőlünk kérdezgess, hanem mond meg neki hogy találkozzatok, és személyesen kérdezz rá hogy miért szr le. semmiképp se msn-en, telefonon, ilyeneken.
2010. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
ha le se szar akkor meg ne torodj azzal,hogy faj e nek majd vagy nem.ha mindig azzal fogsz foglalkozni,hogy masoknak jo legyen akkor te sose leszel boldog,szoval szerintem adj eselyt a masiknak.ha meg maradsz ennel akkor nagy esely van ra,hogy o allandoan "fogva" fog tartani.mert enhogy ma neki fajjon es o ezt csak ki fogja hasznalni.persze ezzel nem azt akarom mondani mostmar szard le az emberek erzeseit,hanem szemelyesen mond meg nek,hogy ez neked gy nem jo es tobbre vagysz,de nem feltetlenul vele.
2010. nov. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De muszály volt már tanácsot kérnem, mert olyan biznytalan vagyok mint egy ovodás a Tescoban...:(
2010. nov. 17. 22:35
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak sok hálám...Örülök hogy valaki el tud igazítani.
2010. nov. 17. 22:37
 10/12 anonim ***** válasza:

melléd - ahogy látom, meg a jó ég tudja hány éves vagy - egy határozott férfi kell(ene), aki mutatja az irányt. Ilyen málészájúakkal ne foglalkozz, mert láthatod, hogy meg sem becsülnek. Hagyd a fenébe, keress mást.

Tanuld meg, hogy mindenkivel nem törődhetsz.

2010. nov. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!