Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék így? Miért történik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék így? Miért történik?

Figyelt kérdés

Több mint féléve vagyok együtt a mostani barátommal,de ha az exemre gondolok elönt valami melegség.. vele egy évet voltunk együtt.. sokszor látom naponta,ha egymás szemébe nézünk,sokszor összecsuklanék ..szoktam álmodni is vele... köszönőviszonyban maradtunk. nem is igazán értem magam, amolyan álomvilágban járok,ami tilos,de egyszerűen "játszani akarok a tűzzel"... :(

17/L


2009. nov. 26. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Össze vagy zavarodva, ami 17 évesen nem meglepő. Ha még mindig az exed után epekedsz, akkor szerintem hagyd el a mostanit, mert szerintem semmi kedve egy olyan lánnyal járni, aki más láttára csuklik össze! Ha meg nem akarod elhagyni, akkor rendezd magadban az érzéseidet, és zárd le a múltat! Valószínűleg az exed semmit sem érez már irántad (igaz, nem tudom a pontos történetet), és valószínűleg csak udvarias veled (azért köszön.), szóval kár rá pazarolni az energiáidat.
2009. nov. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!