Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na csajok adnátok válaszokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dag kérdése:

Na csajok adnátok válaszokat? Fiuk is?

Figyelt kérdés

Na szóval!

Tegnap szórakozásból ki írtam egy kérdést, olyan címel hogy: Csajok járnátok velem?(kép lent).

És a kép egy pálcika emberhez vezetett. Csak szórakoztam!

De viszont kialakult egy kisebb vita miszerint a nők nem a pénzes pasikra tekernek!

Én szerény meglátásaim szerint igen!

De ti nők ezt nem vagytok hajlandók beismerni!

Szóval akkor elmagyaráznátok nekem hogy miért nem?

Mivel jobb egy gazdagabb? Jobban tart vagy mi?


2010. nov. 15. 17:57
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Nálam nem a pénz az első vagyis nem kell hogy rám költse de úgy érzem hogy egy férfire fel kell nézni vagyis legyen erős bla bla bla ( és itt nem a kigyúrt izomagyat értem) így hát keressen többet nálam persze ez nem elvárás de nekem jól esik ha minden téren felnézhetek rá büszke lehetek rá, lehet hülyén hangzik nem igazán tudom megfogalmazni...ha többet keres többet tud félre tenni amit mégegyszer mondom nem kell hogy rám költsön hanem majd a gyerekeinkre meg magára, hogy tudjon teremteni egy szép otthont, de nekem magammal szemben is vannak elvárásaim szeretek megállni a saját lábamon persze jól esik kapni de én adni is szeretek, bár tudom hogy sok nő szereti a pénzes pasikat és van aki tényleg csak a pénzért van a pasijával de szerintem ez inkább a 20 éves csaj 80 éves öregember felállásra igaz.:P
2010. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom.. mért nem lehet megérteni már végre, hogy minden ember más és hogy nemkéne általánosítani a nőket -.-" mint ahogy a pasikat se... Senki sem egyforma, nekem pl nem a pénz számít és nemis a külső a hűdefontos. Sokra megy a külsővel az ember ha mondjuk minden csaj ragadna a pasijára miatta, vagy ha gazdag akkor lehet megtudna adni mindent, de ha boldogtalan lennél vele akkor az mit ér? A szeretet meg a szerelmet nemlehet megvenni
2010. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

19:31

Bocs de én nem ezt tapasztalom!

2010. nov. 15. 19:34
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy nem, és sajnálom is, de attól még vannak ilyenek is, ezért ne álltalánosíts.. attól hogy valamit nem ismersz vagy nem tudsz, attól még léteznek.

előző voltam

2010. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Aki gazdag és/vagy jóképű, az feljogosítva érzi magát arra, hogy vonzó módon kommunikáljon a nőkkel. Tudatalatt azt gondolják: "Van pénzem, jó külsőm --> megengedhetem magamnak, hogy magabiztosan, dominánsan, kiszámíthatatlanul viselkedjek".


Az a poén, hogy ez a "feljogosítva vagyok" érzés belülről is jöhet, külső mankók nélkül. Ami ezerszer jobb, mert ezt nem lehet elvenni az embertől - a pénzt, az előnyös külsőt (öregedés, baleset, betegség stb.) igen.

2010. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Mindenkinek joga van vonzóan kommunikálni, sőt az részesül előnyben aki határozott, van önbizalma. És itt sem a pénz a kulcs, hanem az önbizalom, az sugárzik és ezt igenis szeretik a nők :)
2010. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

Nekem pl most tetszett egy lány! Udvaroltam neki meg minden, először normálisnak tűnt! Még zenét is írtam, amit gitárral adtam elő(ez így utólag elég nyálas hát de...)

Aztán mikor a csaj meglátott egy másik pasit, aki egy elég cicomás autóval volt, rögtön ezt mondta: Húúúú de jó autója van, elfogadnám ezt a pasit! Végülis a gyereknek sem kellett több! azt már együtt is voltak! De aszem csak egy éjszakát! Na ez annyiban is maradt! Az a csaj sem kellene. Na meg majdnem az összes többi lánynál ezt tapasztalom! Talán vannak normális lányok, de én még egyel sem találkoztam!

2010. nov. 15. 20:23
 38/42 anonim ***** válasza:
na látod, ez a baj :) de majd biztos fogsz
2010. nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyálas, én örülnék ha egy pasi nekem írna egy dalt!:)

És szerintem még sok ilyen lány van...:)

2010. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem teljesen igaz. Ha randizok valakivel nem az lesz az első kérdés: Mennyi pénzed van?
2010. nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!