Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na csajok adnátok válaszokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dag kérdése:

Na csajok adnátok válaszokat? Fiuk is?

Figyelt kérdés

Na szóval!

Tegnap szórakozásból ki írtam egy kérdést, olyan címel hogy: Csajok járnátok velem?(kép lent).

És a kép egy pálcika emberhez vezetett. Csak szórakoztam!

De viszont kialakult egy kisebb vita miszerint a nők nem a pénzes pasikra tekernek!

Én szerény meglátásaim szerint igen!

De ti nők ezt nem vagytok hajlandók beismerni!

Szóval akkor elmagyaráznátok nekem hogy miért nem?

Mivel jobb egy gazdagabb? Jobban tart vagy mi?


2010. nov. 15. 17:57
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nem igaz, mert a szépség szubjektív

Az meg nem hinném, hogy a női nem hibája, hogy ők rosszul látják. Érdekes módon vannak tökéletesen működő házasságok, boldog családok és nem mindig gazdag a férj. Elég undorító dolog egy elutasításból azt feltételezni, hogy biztos egy pénzremenő ribanc. Ennyi erővel gyakorlatilag mindenkivel együtt kellene lennünk, nehogy pénzéhesnek tartsanak minket.

Egyébként fogalmam sincs mire ez a nagy hajtás a pénz körül. Nem azért, de én soha senkinek nem adnék egy fillért sem, ergo ha gazdag lennék és valaki ezért szeretne, hát megszívná, mert én nem költök senkire :) Feltételezem más sem szórja két kézzel.

2010. nov. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:

ma 18:09


Ki lát rosszul és mit? :)

Ez egyszerű tapasztalat, hogy a nők jelentős része, főleg a fiatalabbak, vagy a férfi kinézetére, vagy a pénzére hajt.

A pénzre való hivatkozás egyszerűen abból következik hogy ezt tapasztalják a férfiak. Ugyanaz a kinézetű férfi ismerkedése során lényegesen nagyobb eséllyel talál partnert, ha van egzisztenciája.

2010. nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

Kérdező! Akkor gyakorlatilag annak a szegény rétegben lévő férfinek sem lenne családja és egyebek, hiszen a szülei között szerepel egy nő is. Na most ha gazdag lenne a férje nem lenne a szegényebb réteg tagja, de mivel az, így abszolút logikus, hogy igen, nem minden nő a pénzre hajt.

Az meg hogy ki kire tesz nagy ívben szerintem nagyon nem ettől függ.

2010. nov. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

Neked pedig mondtam már, a szépség szubjektív. Engem mindig röhögnek a barátnőim, hogy ízlésficamon van, mert szerintük nagyon nagyon rondák azok a férfiak, akik nekem gyönyörűek. Hát szerintem meg nekik van ízlésficamuk. Nem létezik átlagos vagy átlagon felüli külső csak személyre szabva.

Nekem egy izmos test abszolút átlagos, de egy sörhasú borostás férfi, na ő átlagon felüli :)

2010. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

ma 18:16


Ezzel nem cáfoltad meg azt, amit én leírtam.

2010. nov. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

Pont a felállított képet cáfoltam meg.

Ezen a pénz dolgon kár többet rágódni, mert ha a fene fenét eszik is lesznek olyan nők, akik erre mennek és lesznek olyanok, akik nem.

Az pedig visszatérve az előzőre, hogy nem rendelkeznek sokan jó külsővel vagy átlagos külsővel szintén marhaság, mert ez annyira szubjektív, hogy lehet, hogy nekem 100-ból 90 átlagon felüli, másnak meg minden átlagon aluli, szóval nem lehet mondani, hogy a férfiak jelentős része ezzel nem rendelkezik, nem a fenét nem, csak nem mindenkinek. Szép is lenne, ha mindenki tetszene mindenkinek.

És hogy valami sokkal objektívebb választást is lássatok:

Én az alapján választok partnert, hogy milyen ember. Szereti-e az állatokat, okos-e, le tud e nyűgözni, tehát egy hullámhosszon vagyunk-e, képes vagyok-e neki annyit nyújtani magamból, ami nem sok és nem is kevés.

Nem látok a leírásomban sem anyagiakat, sem külsővel kapcsolatos megkötéseket. Egy anonim oldalon meg értelmetlen lenne hazudozni.

2010. nov. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

ma 18:22


Nem értem. Én sehol sem írtam, hogy kivétel nélkül minden nő ilyen... még csak azt sem, hogy ennek a női mivoltukhoz bármi köze is lenne.

2010. nov. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Tudom, de mégis van rá elméleted :) Nem neked szólt egyébként, csak a te alapgondolatodat használtam. A célom az volt, hogy a kérdezőhöz is eljusson. Kb. ő a szerelemben sem hisz, mert ezen az alapon az nem létezik.
2010. nov. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

"Tudom, de mégis van rá elméleted"


Nem, nincsen. Viszont tapasztalatom az van arról, hogy bizonyos körökben, bizonyos fajta nők/lányok esetében igenis hatalmas előny.

2010. nov. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, hogy mennyi pénze van a pasinak.
2010. nov. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!