Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na csajok adnátok válaszokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dag kérdése:

Na csajok adnátok válaszokat? Fiuk is?

Figyelt kérdés

Na szóval!

Tegnap szórakozásból ki írtam egy kérdést, olyan címel hogy: Csajok járnátok velem?(kép lent).

És a kép egy pálcika emberhez vezetett. Csak szórakoztam!

De viszont kialakult egy kisebb vita miszerint a nők nem a pénzes pasikra tekernek!

Én szerény meglátásaim szerint igen!

De ti nők ezt nem vagytok hajlandók beismerni!

Szóval akkor elmagyaráznátok nekem hogy miért nem?

Mivel jobb egy gazdagabb? Jobban tart vagy mi?


2010. nov. 15. 17:57
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen a kérdésen még dolgozzál!
2010. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:

"Mivel jobb egy gazdagabb? Jobban tart vagy mi?"

Ráerölteted az igazad másokra?

2010. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

előttem!

Ne kérdez, hanem felelj!

2010. nov. 15. 18:00
 4/42 A kérdező kommentje:

17:59

A kérdeznivalóm bent van!

2010. nov. 15. 18:01
 5/42 anonim ***** válasza:
75%

Igen, érdekel a pénz, de nem úgy, ahogyan azt egyesek a sikertelenségükre fogják.

Szóval:

Nem lennék hajlandó eltartani egy munkakerülőt. Nem érdekel mennyit keres, de dolgozzon, ne a másikból éljen. Azt hiszem ez azért teljesen jogos elvárás és bár a pénz kulcsszava inkább emberségről mintsem pénzről szól.

Ezt a nők a pénzre mennek dumát olyanok találták ki, akiket elutasítottak páran, vagy egyszerűen nem sikeresek a nőknél, vagy nem mernek kezdeményezni és jól esik ráfogni valamire. Hát ha nektek ez a tudat jó, engem nem izgat, azt gondoltok, amit csak akartok :)

2010. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
34%

Itt nem te diktálod a játékszabályokat!

Ha választ akarsz, válaszolj!

Egyébként is egy kattintásomba kerül, hogy törüljelek:)

2010. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
Igen, a gazdagabb jobban tartja a nőket. Más kérdés, hogy sokszor csak a nő teste kell neki.
2010. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

18:03


Relax!

Ha törölni akarsz akkor úgyis törölsz!!

2010. nov. 15. 18:05
 9/42 anonim ***** válasza:

ma 18:03


Tudod az úgy van, hogy a nők persze, behódolnak egy átlagos egzisztenciájú férfinak, ha olyan a külseje.

De ha a külseje nem olyan a férfinak, akkor jön az, hogy a nők a pénzre mennek - legalábbis bizonyos nők. És mivel a férfiak jelentős része nem rendelkezik átlagon felüli külsővel a nők szemében, ezért jó esély van rá, hogy a férfi azt fogja érezni, hogy a nők a pénzére hajtanak.

2010. nov. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

18:03


Van sok nagyon normális férfi a szegényebb rétegben is ám! Akikre ti nagyívben tesztek!

2010. nov. 15. 18:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!