Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na csajok adnátok válaszokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dag kérdése:

Na csajok adnátok válaszokat? Fiuk is?

Figyelt kérdés

Na szóval!

Tegnap szórakozásból ki írtam egy kérdést, olyan címel hogy: Csajok járnátok velem?(kép lent).

És a kép egy pálcika emberhez vezetett. Csak szórakoztam!

De viszont kialakult egy kisebb vita miszerint a nők nem a pénzes pasikra tekernek!

Én szerény meglátásaim szerint igen!

De ti nők ezt nem vagytok hajlandók beismerni!

Szóval akkor elmagyaráznátok nekem hogy miért nem?

Mivel jobb egy gazdagabb? Jobban tart vagy mi?


2010. nov. 15. 17:57
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

De van, meg is osztottad velem.

Azt pedig sajnálom, ha tapasztalatod is van, remélem összehoz a sors egy olyannal, akinek nem ez számít.

2010. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz, amit megosztottam veled, konkrétan?
2010. nov. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

"Tudod az úgy van, hogy a nők persze, behódolnak egy átlagos egzisztenciájú férfinak, ha olyan a külseje.

De ha a külseje nem olyan a férfinak, akkor jön az, hogy a nők a pénzre mennek."

Ezt az alapgondolatot vittem tovább. És ez akkor is elmélet, ha tapasztalatból indul ki. És tényleg sajnálom,ha ilyenek a tapasztalataid.

2010. nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
De látom a kérdezőhöz nem jutott el, hozzá sem szólt már jó ideje a témához. Na mindegy.
2010. nov. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Akkor átfogalmazom: a nők egy jelentős része. :) Nem általánosításként.


Ami tapasztalatból indul ki, az pedig nem lehet pusztán elmélet. Hisz van rá bizonyíték.

2010. nov. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Hát, ha neked ez bizonyíték :) Nem tudhatod pontosan a szándékait és azért baromi sok összetevőt lehet mondani. Na majd ha lesz kedvem meg időmilliomos leszek összeírom nektek :D Sajnos mostanában "kicsit" el vagyok havazva, most is álmatlan vagyok azért ülök itt, de egyszer megcsinálom :)
2010. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

"Nem tudhatod pontosan a szándékait és azért baromi sok összetevőt lehet mondani."


Ha ceterisz paribusz helyzet van, akkor egyértelmű a korreláció.

2010. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Ez tetszett :)
2010. nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
:)
2010. nov. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

18:41

De eljutott, csak vártam egy kicsit hogy jó sok hozzászólás legyen, és le tudjam szűrni a lényeget az egészből!

Le is szűrtem! És tudod mi jött le?

Az hogy ez csak kamu! Sokan egy rózsaszín buborékban élnek, fal mögött, és nyomják a kamut, kinek jó ez? Nekem nem!!

Be kell ismerni! A pénzesebb paliknak nagyobb esélyük van.

Nem sértegetni akarom itt a lányokat, félre értés ne essék.

És ha bárki ezt sértésnek vnné attól elnézést!

De ez így van, ezt tapasztalom mindenhol!

2010. nov. 15. 19:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!