Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért nem jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem jönnek be nektek a jófiúk?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 17:01
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

18:50

Ap*csába, lebuktam, megérkezett mr Tapasztalt Élettudós BíróDani

2010. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Nem, a jófiúk nem gerinctelen emberek. :) És nem hódolnak be egyetlen nőnek sem, nem ettől lesznek jófiúk. Sőt, nem is érzik kényszernek a dolgot.


Ennyi.

2010. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy hülyeség, de akkor miért vagytok ilyen frusztráltak? :D
2010. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek!
2010. nov. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

ma 19:46


Ki a frusztrált.

2010. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy az nem kéne magyarázkodni. :D
2010. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

17:05:

És ezért lesz az életed mégis sekély és semmilyen. Mert a kalandokat keresed majd, nem lesz egy állandó társad. csak sajnálni tudlak. :)

2010. nov. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
megmondjam miért? meg a jófiúk magukhoz akarnak láncolni. Egy nőnek kell a függetlenség azon formája, hogy elmehessen egyedül kirándulni, ha úgy tartja kedve. És ne hívják fel naponta 10szer, hogy hol jár, mit csinál. Ne kérdezzék meg, hány gyereket szeretne, és hány éven belül, és a többi. És a jófiúk többsége különösen anyuci pici fia, aki nyakig húzza a zoknit, és fecskegatyát hord. na ez NEKEM nem jön be. tisztelet a kivéletnek
2010. nov. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

ez a mai modern nők felfogása... én inkább maradok maradi felfogású, a párom is az. valahogy nem érdekel az ilyen izgalom, nekem egy szerető társ kell, nem izgalmak egy megbízhatatlan férfi mellett.

az ilyen nők jódolgukban nem tudják, mit találjanak ki... akit viszont dobált a sors, mint egy rongyot, az igenis tudja értékelni az egyszerű, de normális, szerető srácokat.

2010. nov. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

tegnap 15:06


Ez nem magához való láncolás, ezt úgy hívják, hogy párkapcsolat. :D

Az meg, hogy a mai modern nők ilyen szinten indeividualista, öncélú módon gondolkodnak, nos ez hosszút távon nem lesz meg mindenféle következmény nélkül.

2010. nov. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!