Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért nem jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem jönnek be nektek a jófiúk?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 17:01
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:

Kinek mi a rossz éskinek mi a jófiú kategória. :D

nem feltétlen kell egy macsónaklennie ahhoz, hogy tetsszen nekem :D

2010. nov. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:

Neeem, én jól fogalmaztam, csakhát mondom annyiféle megközelítés van. Na pl. a vallásosság. Soha nem tudnék együtt lenni egy hívővel. Az első fél órába belehülyülnék.

Életem első szerelme is "rosszfiú" volt. Nem volt egy álompasi, mert ő férfi, vonzó, bárkit megkaphatott, akit csak akart, nem volt fiatal már, gyönyörű szemei voltak és mackós testalkata. Szóval nem egy izmos tag, mégis ő volt a legszebb és mindenki imádta :)

2010. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
Hát, a válaszokból és reakciókból is látszik mennyire nem vagyunk egyformák :) Én simán elolvadok egy férfi mosolyától, jó ez azért nem mindennapos, mert tényleg elég ritka. És szeretem, ha azért keresik a társaságom, mert kedvelnek és értékelik amit nyújtok, nem csak pusztán figyelmesek, mert az ellenkező nemből származom.
2010. nov. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:

Na hétvégén épp találkozom egy rosszfiúval :D


"Hétvégén valaki le fog venni a lábadról. A vasárnapi telihold téged nem érint közvetlenül… "


Nem mintha hinnék benne :) :D De hétvégén tényleg ilyen helyre megyek, szóval drukkoljatok :DD

2010. nov. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:

nekem a jó fiúk jönnek be.

Annyiszor-de annyiszor hittem már a tündérmesében hogy "majd értem megváltozik" hogy már elegem van.

Változik a nagy f.szt! Igaz a mondás hogy kutyából szalonna nem lesz!

Jó nem mondom, 100 rosszfiúból ha esetleg 1 megváltozik...illetve változtat bizonyos dolgain, de úgysem lesz belőle tündérke!

És az a legszörnyűbb hogy minden egyes rosszfiús sztori után az ember kezdi magának bebeszélni hogy ő a sz.r és nem a srác.

Nekem is mindíg az volt hogy "nem érek annyit hogy változzon miattam? Mit csinálok rosszul?"

De mostmár tudom hogy inkább legyen "unalmasabb" (nyugisabb) egy pasi, minthogy mindíg azon kelljen aggódnom hogy vajon mit csinál, meg milyen bajba keveredik, meg hogy kivel csal meg....

2010. nov. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
Utolsó! Akiről te beszélsz az nem rosszfiú, hanem tapló. Én sem kötném össze az életem mondjuk egy alkoholistával, mert soha nem változik meg, de egy nők kedvencét simán megpróbálnék megszelídíteni. Aki pedig ok nélkül bunkózik veled, az szintén tapló kategória, nem pedig rosszfiú.
2010. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
67%

az a baj h a jofiuk nem tudnak kezdeményezni!

nem mernek odamenni egy lányhoz.

17/L

2010. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:

De pedig pont az, hogy jól ítéltem meg. Az első kommentedet láttam még csak, amikor írtam, mert mások nem értették, hogy miért jó ha annyira rossz, hogy nem tisztel.

Pedig egyszerű, mert akkor egy gyökér :P. Neki kell dominálni, Élni, nem pedig magasztalni meg ábrándozni a nőről, és jógyereket játszani minden egyes dologban. Én se bírnám, ha állandóan azzal kéne vacakolnom, hogy most nehogy elítéljen 1-2 dolog miatt, mert előtte nem okés így mutatkozni, mert ő túl jó ember hozzá.

Attól még, ha szó szerint valóban nem tisztelne (más a két dolog) akkor értenéd, miért nem mindegy, félreérthetik.

2010. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
31%

Ja így már oks.

Én nem bírom ha magasztalnak. Rühellem az olyan embereket akik szerint egy nő csodálatos, mert nő. Francokat. Vagy én vagyok csodálatos, vagy a női nem. Meg tényleg ne áradozzon, csak ha jogos, tehát reálisan. Ha tévedek mondja meg, ne tűrjön. Szóval azért ő a férfi, és ő az, aki dominál :)

Remélem így mások is értik :)

2010. nov. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:

"az a baj h a jofiuk nem tudnak kezdeményezni!

nem mernek odamenni egy lányhoz.

17/L"


Dehogynem merünk. :D Csak éppen a lányok valami valótlan indokkal elutasítanak minket, mert nem úgy nézünk ki, mint Brad Pitt.

2010. nov. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!