Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért nem jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem jönnek be nektek a jófiúk?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 17:01
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Hát, aki nem tudja használni az eszét és nem látja a fától az erdőt, az az ő baja, nem a nőké. Azért legyünk reálisak és tudjuk mit vállalunk. Aki erre képtelen és nem tud józanul gondolkozni, az egy otthonülős pasival sem fog jól kijönni, szóval ebben az esetben a képzelgés és álmodozás a hibás, nameg a józan ész hiánya, nem az, hogy kit választunk magunk mellé.
2010. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:

"Hát, aki nem tudja használni az eszét és nem látja a fától az erdőt, az az ő baja, nem a nőké."


Én éppen a nőkről beszéltem. :)


"szóval ebben az esetben a képzelgés és álmodozás a hibás,"


Igen, és a nők szeme előtt gyakran lebeg egyfajta rózsaszín köd.

2010. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nőkről beszéltél, de én spec. a személyre akartam kilyukadni. Szóval ha én férfi lennék és álmodoznék, akkor az az én hibám lenne, nem a férfiaké és nem a nőké. Ez nemtől független dolog. Ti is tudtok ám álmodozni :) Csakhát tény, ami tény, mi nők gyakrabban. De nem mind vagyunk ilyenek :)
2010. nov. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:

ma 18:17


Okés, nyugodtan álmodozhat bárki, csak aztán ne panaszkodjon, ha csalódik.

2010. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
Hadd panaszkodjon. Ha jól esik :)
2010. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:

A jó fiúk ahogy magukat hívják valójában nagyon gerinctelen emberek. Eldobják a saját személyiségüket, hogy megfeleljenek egy lánynak. Nem élvezik a velük való ismerkedést, hanem egy kényszerként fogják fel és nem mint embert hanem mint nőt akarják megszerezni. Azért mert MAGUKAT jobbnak éreznék ha egy nő elfogadja őket. Nem azért mert annyira csodásnak tartják a másik személyiségét és akkor is élveznék ha semmit nem kapnának tőle. Hanem kizárólag érdekből.


Nem merik kimutatni a szexualitásukat vagy ha igen, és ez még rosszabb, könyörögnek a nőknek, hogy szexeljenek velük. Mind a kettő hihetetlenül taszító a nők számára.


Csak egy dolgot kéne csinálni. Elfelejteni minden hülyeséget amit eddig gondoltál a lányokról és hagyni folyni a dolgokat. Nem valami célról van szó amikor csajozik az ember, hanem csak a hölgy és önmagunk ünneplése.

2010. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

IDE kérem a lepontozást, de:


Sok 100, 1000 éven kersztül a nők elnyomottak voltak szinte minden társadalomban. ÉS lám, eljutottunk 2010-be is, nem halt ki az emberiség. Manapság meg igen nagy szerepet kapnak és egyenlőséget, és finoman is visszaélnek vele, elharapództak a dolgok kérem. Nekem ez a véleményem

2010. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó! Nő vagyok és azt kell mondjam sajnos részben teljesen egyetértek veled. Én nekem ez az egy gondom van a női nemmel, hogy gyakorlatilag ocsmányul vissza tud élni bármivel. A legeslegjobban a válás utáni láthatások bosszantanak, amivel árt a gyereknek és a volt férjének is. Amikor ilyenről hallok szégyellem a nemem.
2010. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

ma 18:45


Jó sok nagy marhaságot összeírtál, szerintem inkább tapasztalj még egy picit.

2010. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

18:45

Pont ezt akartam írni én is. Akik azt is mutatják magukról, teljesen álszentek és azt hiszik, ettől jobbak lesznek. Kedvencem mikor az ember próbálná megismerni, és álszenteskednek a "jó" válaszokkal, majd ha kiderül, hogy mindenki leszarja, és saját élményeikkel élnek, akkor már kideríti hogy ő is ilyen. (általános példa)

De van ennél extrémebb is, mondd egy szar viccet, elismételjük gúnyosan, hogy ez "mekkora vicces", majd előállítjuk neki, hogy ezt az xy mondta, csak más szóval, akkor ő is elkezd röhögni (mintha ez már tényleg gyökérül hangzana, de az előző nem), csak hogy magát leplezze -.-

Aztán igazából az az eredmény, hogy nincs véleményük, nem lehet megismerni meg jól dumálni se, mert az egész személyiségük a sunyi menőségfelvevésre megy rá..

2010. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!