Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért nem jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem jönnek be nektek a jófiúk?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 17:01
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
Azért, mert nekik a rossz fiúk kellenek. Így tudnak majd okkal is hisztizni meg sírni.
2010. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem látnak benne kihívást. :D

A leegtöbb csaj azért van oda a rosszfiúkért, mert a tudatalattija mélyén elhiszi, hogy az a rosszifú majd az ő kedvéért meg fog változni, és ő különleges lesz a rosszfiú számára.

2010. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarok megbántani senkit, mert ez a fogalom alapból mindenkinek mást jelent. Én egy eléggé aktív, karrierista nő vagyok, aki örökké tanul, maximalista és szüksége van egy olyan partnerre, aki folyamatosan fenntartja az érdeklődését. Na most a "jófiúk" az én világomban unalmas alakok, akiket a családalapításon kívül semmi nem érdekel, nem érdekli őket a tudás, a munka, a tudományok, egyszóval engem iszonyúan untatnak. Ne érts félre nekem tényleg semmi bajom velük, de nekem olyan partner kell, aki magával ránt és elvarázsol. Erre csak a rosszfiúk képesek.
2010. nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
Jajj mégiscsak bántóra sikeredett :( Nem ez volt a célom, sajnálom.
2010. nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
94%

"Na most a "jófiúk" az én világomban unalmas alakok, akiket a családalapításon kívül semmi nem érdekel, nem érdekli őket a tudás, a munka, a tudományok, egyszóval engem iszonyúan untatnak."


A jófiúkat nem érdekli a tudás, a munka, a tudományok? Ekkora butaságot is régen hallottam már, bocs.

2010. nov. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
Mint mondtam az én világomban. Mivel ez a fogalom, hogy jófiú nincs konkrétan meghatározva, így én azt hívom jófiúnak, amit leírtam. Azt hittem érthető.
2010. nov. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
Tehát, akit érdekel a tudás, munka, tudomány, az rosszfiú? Szóval a te világodban ez a mércéje? :)
2010. nov. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
40%

Igen, én őket hívom annak. Mindenki azt hiszi, hogy a börtöntöltelékekre mondjuk ezt, pedig közel sem erről van szó. Egyébként egy besavanyodott alak is lehet jófiú, szóval ez csak egyfajta megközelítés.

Akiket még klasszikus rosszfiúnak hívok, azok a nőcsábász férfiak, akiknek egy mosolyától is elolvadsz és nem tisztel azért mert nő vagy, hanem magaddal kell kivívnod a tiszteletét. Minden nap kihívás :)

2010. nov. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:

Szerintem csak rosszul fogalmazott :)

A fiú akit te keresel, az életteli, és széles korlátokkal rendelkezik és limitáltan ítél negatívan dolgokat (mint pl egy erősen vallásos). Ettől függetlenül gondolom lehet másokkal korrekt és segítőkész is.

2010. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:

"akiknek egy mosolyától is elolvadsz"


Én bizony egy férfi mosolyától sem olvadok el. :D


"és nem tisztel azért mert nő vagy, hanem magaddal kell kivívnod a tiszteletét."


Érdekes, érdekes.

2010. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!