Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért nem jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem jönnek be nektek a jófiúk?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 17:01
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
0%
A jófiúkat (mostmár én is így nevezem) azért küldik el, mert sokszor eszük sincs.. Ha kialakult egy ilyen fajta kép róluk az osztályban, és mindenki tudja, hogy milyen, akkor mi a francra számítanak, hogy hirtelen a cicája lesz az, aki eddig lenézte? :P
2010. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
70%
Kezdek arra rájönni, hogy kicsit nagy gondolatszabadságot adtunk a nőknek. Nem kéne gondolkodniuk, merthogy semmi logikus dolog nem születik belőle, az k*rva hétszentség b*zdmeg.
2010. nov. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:

Nem küldik el, ez hülyeség. Csak merni kell megszólalni.

Aki hozzám jött oda, ő úgy kezdte, hogy olyan szépnek lát, nem bunkó-e ha udvarol nekem, és ahogy rám nézett meg hozzám ért. Kész. Azóta sem láttam hozzá fogható embert :)

2010. nov. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
45%
Nem mi bonyolítjuk túl a dolgot, hanem ti. Annyira meg akartok felelni a női nemnek hogy lassan összeesküvés elméleteket gyártotok, holott bőven elég lenne ha úgy kezelnétek őket, amilyenek valóban vagytok. Aztán majd megtaláljátok a megfelelőt. Bájologni meg előadni magad felesleges, úgyis kiderül előbb utóbb :)
2010. nov. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
54%

Számomra a "rossz fiú" kifejezés olyan embert takar,aki vagy a kinézetével,vagy egyszerűen csak a szövegével leveszi a lányokat a lábukról,mindezt úgy,hogy egyébként semmi komoly szándékuk nincs vele.Ettől még az illető lehet okos,művelt..az nem számít.A jófiú pedig az,aki a nőket nem csak ágyba vinni akarja,hanem a kapcsolatba érzelmeket is bele kíván vinni.Ettől függetlenül még ugyanúgy lehet az illető művelt,okos és minden bizonnyal értelmesebb is mint a másik "fajta".



Hogy miért vonzóbbak a rosszfiúk?!Kihívás..egy nőnek fontos a csábítás,ahogy egy férfinak is a hódítás.Egy olyan embert,aki komoly kapcsolatra vágyik,sokkal könnyebb elcsábítani..vagyis azért gondolom így,mert akiről tudjuk,hogy minden nőt megkaphatna,mert akárkit levesz a lábáról..na azt elcsábítani és megtartani magad mellett sokkal nagyobb kihívás.

Egy időben én is őket találtam meg inkább,bár nem szándékos volt..azóta felnőttem és megértem egy komoly kapcsolatra,amiben egy olyan férfit szeretnék magam mellett tudni,aki szeret,tisztel és nem hagy el engem amint meglát egy csinosabb nőt.Mivel ha igazán szeret,nincs is számára szebb nő.


És akárki akármit mond,sokkal értékesebbek az ilyen férfiak..


22N

2010. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:

nem-nem.

Okés hogy tapló volt az exem....de megmondom a tutit hogy eléggé jól is nézett ki.

Sok csaj teljesen odavolt/odavan érte. És ő ezt használja ki. Hogy megtehetni a bunkózást is, mert a csajok így is gerjednek rá.

Kezdettől fogva voltak beszólásai, de az utóbbi években elviselhetetlen volt. Pedig azt hittem hogy változik..ehelyett sokkal rosszabb lett.

2010. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:

ma 17:46


Ha bevallottan sokkal érdekesebb az olyan férfi, aki nem akar komoly kapcsolatot, akkor meg minek megy sok nő részéről a sírás-rívás, hogy "ez vagy az a férfi elhagyott/megcsalt/átvert!"? Semmiféle erkölcsi alapjuk a nőknek panaszkodni, hisz ők választják magunak a férfit.

2010. nov. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
Gondolom azért megy a sírás rívás, mert nem egy egyszerű laza kapcsolatba kezdtek, hanem komolyba és mégis ez lett a vége. Nem mindegy arany, ami fénylik.
2010. nov. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:

17:58


Sejtelmem sincs..mondtam,számomra sokkal értékesebb egy olan pasi,aki szeret és tisztel..


Egyébként aki úgy indul neki a dolognak,hogy tisztában van vele kivel van dolga,annak semmi "joga" nincs sírni és panaszkodni..saját magának csinálta a bajt.De vannak olyanok akik ezt nem veszik észre,egyszerűen valami oknál fogva kihívást látnak benne.Aztán mikor megcsalják vagy kihasználják őket akkor sírnak miatta.És ők tényleg őszintén..egyszerűen csak nem vették észre.Az hogy valakiben kihívást látnak és az az illető kihasználja majd őket,nem feltétlen jár együtt..Mindenkiben van valami kihívás.:)


Néhány tapasztalat és egyből észrevehető hogy ki milyen..Onnantól kezdve ha a nőnek van esze,akkor inkább kerüli a rosszfiúkat,ha meg nincs,akkor ne siránkozzon később..

2010. nov. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

"Gondolom azért megy a sírás rívás, mert nem egy egyszerű laza kapcsolatba kezdtek, hanem komolyba és mégis ez lett a vége. Nem mindegy arany, ami fénylik."


Pontosan így van. Legalábbis a női aggyal gondolkodva. Csakhogy a probléma ott van, hogy a női agy bizony olyan, hogy ha kell megteremti magának a kellően erős, önmaga számára racionális indokokat. Elhiszi, hogy a férfi - a rosszfiú - szereti, mert ezt mondja neki a szíve. Holott az eszével nyilvánvalóan tudja, hogy ez nem igaz. Mégis a szívére hallgat. A rosszfiúk meg ezt persze, hogy kihasználják. Picit nyitottabb szemmel kellene nézelődni, és racionálisabban döntéseket hozni.

2010. nov. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!