Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek h mindenkinek jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 hónapja együtt vagyunk. Én 16 vagyok, ő 24. A szüleim úgy tudják h Ő csak egy a sok barátom közül. Tegnap összevesztem miatta a szüleimmel, mert azt mondták h nem jó az ha nálam jóval idősebbekkel barátkozom. Ezek után nem mertem megmondani nekik h mi együtt vagyunk. Segítsetek! Mit tegyek? Nagyon szeretem Őt!
2009. jan. 11. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
A szüleid jó tanácsára hallgatsz, ha van eszed!
2009. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira szereted ezt a fiut alljál ki mellette. A legjobb ugy lenne ha mind a ketten leulnétek a szuleidel és elmondanátok, hogy szeretitek egymást! Itt a fiu is bizonyitana a szuleid elott, hogy szeret téged és meg tudja oket gyozni, hogy nem akar veled semmi rosszat tenni :-)Ha a szuleid igy is azt akarják, hogy ne találkozzál vele, johet a krokodil konnyek és a nagyon szeretem ot dolog. Nekem egyszer azt mondta anyukám mikor olyan fiuval voltam aki nem jott be neki, hogy inkább legyek vele mint hogy elveszitsen! Remélem ilyen nalad nem lesz, de tudok szulok az elsok pasi van sok! Remélem sikerul megoldanotok a dologot!
2009. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!