Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párkapcsolat vagy a munka a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolat vagy a munka a fontosabb?

Figyelt kérdés
Páromat kirugták 2 hónapja és most talált munkát.De olyat amivel nagyon keveset lennénk együtt.Együtt élünk,eddig együtt jártunk dolgozni és egy vonattal is jöttünk haza, munka közben is felhívtuk egymást.Most meg teljesen meg fog változni minden. Most olyan melót talált ami 3 műszakos.Amikor délelőtti,az még viszonylag jó,de akkor sem együtt fogunk bejárni+meló alatt most nem lehet telefonon beszélgetni.A délutáni és éjszakai műszak nem jó,mert amikor ő fent van én alszom vagy fordítva.Szóval együtt lakunk, mégsem lesz időnk egymásra+telefonon sem fogunk tudni beszélni.Az jó h. talált melót,de én ennek a munkának nem örülök.Nem akarom h. a kapcsolatunk rovására menjen+vidékről járunk be Pestre és neki nagyon rossz a közlekedés arra, szóval vagy késni fog vagy túl hamar fog odaérni, illetve haza felé kell sokat várnia.Félek h. elveszítem, pedig tervezünk közös jövőt és gyerekeket stb.
2010. nov. 15. 14:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Persze,hogy nem fontos a munka(ha eltart anyuci meg apuci)..

Inkább biztos állásom legyen mint kapcsolatom.

A szerelem nem fizeti ki a havi lakbért.

Érzelem az érzelem az ok persze,de f*szom pénz nélkűl mire megy ma az ember?!

2010. nov. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Sztem van akinek a munka a fontosabb es van akinek a parkapcsolat...a kapcsolatfuggoknek - mint amilyen Te vagy - egyertelmuen a kapcsolatuk a fontosabb...viszont amint olyan elethelyzetbe kerultok h Nektek kell megkeresnetek a megelheteshez valot rajottok, h nincs kapcsolat penz nelkul...

Akinek pedig a munka a fontosabb az valoszinuleg nem teljesen boldog a kapcsolataban, nincs igenye annyi kommunikaciora a parjaval mint pl. Neked...

2010. nov. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igazából nem a szülők tartanak el,mert ugyan úgy fizetünk lakbért meg veszünk kaját, csak annyi h. kevesebbe kerül, mint egy albérlet,de azért anyu elég sok adosságba belehajszolt(de ez más téma).Tudom nehéz úgy életet kezdeni h. nincs pénz és most gyűjtögetni szeretnénk,de a közös életre,de nem úgy h. ez a közös élet rovására menjen.Most én is túlórázom,de már most hiányzik a párom,pedig tudom, h. most még lesz időnk egymásra egy ideig.
2010. nov. 15. 15:35
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha engem munka közben hívogatna a barátnőm, közölném, hogy most a munka a fontosabb. Ha munka után hívna a főnököm, akkor közölném, hogy most a magánéletem a fontosabb. Vagyis így is tettem.

6 munkahelyem és 2 komolyabb kapcsolatom volt. Rámehet egy rossz munkahelyre a kapcsolat, de egy komoly kapcsolat általában tovább tart, mint egy állás.


Dobod a párod, mert rossz a beosztása. Összejössz mással, de változik a beosztása. Nos?

2010. nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Munka.

Lehet, hogy karrierista felfogás, de a szerelemből nem lehet megélni és az amúgy is csak egy fellángolás, és nem kötelezettség. Dolgozni muszáj, szeretni nem.

17L

2010. nov. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nálunk nem fellángolás.Elég idősek vagyunk és családot szeretnénk majd pár éven belül.Nem csak én hívogatom a munkaidőben, amikor teheti ő is felhív.Most nem tudja megtenni, bár ő hamar hozzászokik.

Nekünk egész jó ilyen viszonyban a kapcsolat,mert ahhoz képest h. együtt lakunk, így is eddig minden nap többször felhívtuk egymást és beszélgettünk, vagy csak kérdezgettünk a másiktól, h. hogy van mi van, vele stb.

De remélem jól fogja viselni ezt a munkát,mert elég nagy szigor van és remélem az egészségre sem fog rámenni,mert itt ha rosszul lesz, nem lesz egyszerű haza jönnie.

Elhagyni sem fogom emiatt, hisz szeretem és ő is szeret.-de tény h. ő most a gyűjtögetésre van ráállva.

2010. nov. 16. 07:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!