Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor is fontos a munka, ha...

Akkor is fontos a munka, ha rámegy a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Hétfőtől péntekig a munkahelyén dolgozik, hétvégém maszekol. Tök jó, hogy ilyen dolgos, meg hogy van pénze...

De ideje nincs. És ez nem 1-2hete van, hanem 1,5 éve. Kicsit unom :S... Persze ha kérek tőle pénzt (csak tesztelem, hogy adna-e), akkor sajnál tőlem még 10 ezret is. (Maszeknál 1 napos munkával majdnem 80 E ft-t keres).

Egyáltalán nem értem ezt az egészet. Mindig azt mondja, legyek megértő, hogy dolgozik. Megértő voltam másfél évig. De szeptember óta minden hétvégét végigdolgozza. Persze megtehetné, hogy 1-1 munkát nem vállal el, mert nincs rászorulva a pénzre, és velem lehetne, de nem.


És mindig is irigy vagyok azokra a nőkre, akiknek a párjuk heti egy teljes napot velük tölt, és nem munkával. Tudom, hogy sokan ezt nem tehetik meg, de a párom megtehetné. Néha már azt hiszem, a munkába menekül előlem. Tényleg annyira elviselhetetlen, hogy szeretném ha havonta 2 szombatot vagy vasárnapot együtt töltenénk?!


2010. dec. 11. 17:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek ara van ideje amire szeretne időt szánni,biztos ő is annyira veled akar lenni,mint ahogy te vele...Kifogás szagú a dolog...
2010. dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem vagy elviselhetetlen, en sem turnem el hogy a parom allandoan dolgozzon. igaz hogy az en parom is kedd reggeltol pentek delutanig nincs itthon de hetvegeken egyutt vagyunk.
2010. dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Persze nem lakunk együtt. Mindig azt mondogatja, hogy a közös lakásra gyűjt. De mire összegyűlik a pénz, nem biztos hogy együtt leszünk.
2010. dec. 11. 17:53
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha még együtt sem laktok és nem igényli az egész napos együttlétet veled, akkor sztem nem nagyon hiányzol neki.
2010. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
A munkának akkor van értelme, ha közös jövőt épít veled. Abból, amit írtál, ez látszik, de a viselkedéséből nem egészen. Ülj le vele beszélgetni rendesen.
2010. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Próbáltam. De mindig arra lyukadunk ki, hogy én vagyok az éretlen, mert nem értem meg hogy dolgozik.

Ő meg azt nem érti meg, hogy szeretnék vele lenni....:S

2010. dec. 11. 18:08
 7/29 anonim ***** válasza:
70%
Itt nem azzal van a baj, hogy dolgozik, hiszen a pénznél szinte semmi sem fontosabb, hanem azzal, hogy nem szeret annyira, hogy megossza veled a keresetét, ha rászorulsz (nem úgy értem, hogy el kellene tartania). Ez így valószínűleg egyikőtöknek sem jó, kezdjetek máshoz.
2010. dec. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Na igen, de ezt ő nem így látja... :S


Nem kértem soha, hogy tartson el. Reggel kértem tőle pénzt, azt mondta hogy csak 10 ezresei vannak, de 5 ezernél többet nem adna. Mondtam hogy adjon 10 ezret. Nem, annyit nem ad...

2010. dec. 11. 18:14
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Leveled elején eszembe jutott a férjem...aztán olvastam tovább és mekkora különbség...az én párom soha nem sajnál tőlem semmit. Én elfogadtam, hogy értem-tünk dolgozik de mikor nagyon elegem van és hiányzik mert túlzásba viszi a szorgalmat, én bizony elég erősen a tudtára hozom, hogy szükségem van rá. Különösen mikor terhes voltam...na azt nem tette zsebre szegény.

Én a helyedben nem várnék rá. Mielött bedepizel és nagyon elkeseredsz. Ha vannak barátnőid akik nagyon ráérnek, lógj velük. Olykor felejtsd el felhívni...csak észreveszi magát.

Nem kérsz sokat de gondold végig ha most ilyen, akkor ha összeköltöztök, még magányosabb leszel. El kell döntened, mit szeretnél.

Még valami: egy ismerősömnek volt ilyen szorgalmas, pénzes, zsugori vőlegénye. A csaj dobbantott, mert elunta a sóherságát a srácnak aki nem volt rossz ember csak bacottul önző és mindíg rá volt hagyva minden. Csaj elment, srác könyörgött, igért fűt-fát. A csaj nem ment a gyerek öngyilok lett - amúgyis labilis idegrendszerű volt szegény. Az önzés az egy szemét egy tulajdonság. Akkoris az volt, amit ő akart.

2010. dec. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Szoktam a barátaimmal lógni, de én vele szeretnék együtt lenni.

Ha csak itthon összebújunk, nézünk egy filmet, annak is örülnék. :(

2010. dec. 11. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!