Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor is fontos a munka, ha...

Akkor is fontos a munka, ha rámegy a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Hétfőtől péntekig a munkahelyén dolgozik, hétvégém maszekol. Tök jó, hogy ilyen dolgos, meg hogy van pénze...

De ideje nincs. És ez nem 1-2hete van, hanem 1,5 éve. Kicsit unom :S... Persze ha kérek tőle pénzt (csak tesztelem, hogy adna-e), akkor sajnál tőlem még 10 ezret is. (Maszeknál 1 napos munkával majdnem 80 E ft-t keres).

Egyáltalán nem értem ezt az egészet. Mindig azt mondja, legyek megértő, hogy dolgozik. Megértő voltam másfél évig. De szeptember óta minden hétvégét végigdolgozza. Persze megtehetné, hogy 1-1 munkát nem vállal el, mert nincs rászorulva a pénzre, és velem lehetne, de nem.


És mindig is irigy vagyok azokra a nőkre, akiknek a párjuk heti egy teljes napot velük tölt, és nem munkával. Tudom, hogy sokan ezt nem tehetik meg, de a párom megtehetné. Néha már azt hiszem, a munkába menekül előlem. Tényleg annyira elviselhetetlen, hogy szeretném ha havonta 2 szombatot vagy vasárnapot együtt töltenénk?!


2010. dec. 11. 17:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
81%

kedves utolsó,aki 1 munkával 70-80ezreket keres az ne sajnáljon már 10e Ft-ot.főleg,ha jól vettem ki a szavakból,amúgy nemigen költ 1 fillért se a barátnőjére.

az én párom egész havi munkájával (nem 1 maszekkal!!!)keres 90körül,és akármikor bármire kellett mindig adott....

2010. dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
43%
Unatkozol,talán dolgozni kéne akkor nem unatkoznál,nem tőle kell függeni,10000 ft még ötöt se adna neked meg is mondta,érdekes,nem is akar veled lenni?Ez szerinted párkapcsolat,a semmiért tepersz?
2010. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
A pénzt azért kértem, mert kíváncsi voltam, hogy ad-e. Este visszaadtam volna neki mind a 10 ezret.
2010. dec. 11. 20:45
 24/29 anonim ***** válasza:
23%
Kiváncsi votál ad e ,tesztelgeted,most milyen kapcsolat ez de komolyan?Ez nem párkapcsolat,és igen éretlen vagy persze hogy inkább a munkát választja,bár lehet,hogy csak neked mondja azt hogy melózik...Amúgy hány évesek vagytok,mert itt tuti ,hogy korkülönbség van...
2010. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat!
2010. dec. 12. 06:50
 26/29 anonim ***** válasza:
74%
Én értem a mondanivalódat és ne foglalkozz a gonosz válaszokkal. Már válaszoltam neked elöbb. Tényleg gondold végig, hogy mennyire üres érzelmileg ez az ember. A lelkét eladta, hiszen csak a pénz számít. Ha a lakás meglesz az sem a tiéd és az övé lesz. Ugye tudod? Minden az övé...önző.
2010. dec. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Nem is kellene a lakása... ha több időt szánna rám, annak is örülnék.. :S
2010. dec. 13. 11:01
 28/29 anonim ***** válasza:
87%
Miért futsz olyan szekér után ami menekül előled?
2010. dec. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
:( Lehet hogy igazad van
2010. dec. 13. 11:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!