Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párkapcsolat vagy a munka a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolat vagy a munka a fontosabb?

Figyelt kérdés
Páromat kirugták 2 hónapja és most talált munkát.De olyat amivel nagyon keveset lennénk együtt.Együtt élünk,eddig együtt jártunk dolgozni és egy vonattal is jöttünk haza, munka közben is felhívtuk egymást.Most meg teljesen meg fog változni minden. Most olyan melót talált ami 3 műszakos.Amikor délelőtti,az még viszonylag jó,de akkor sem együtt fogunk bejárni+meló alatt most nem lehet telefonon beszélgetni.A délutáni és éjszakai műszak nem jó,mert amikor ő fent van én alszom vagy fordítva.Szóval együtt lakunk, mégsem lesz időnk egymásra+telefonon sem fogunk tudni beszélni.Az jó h. talált melót,de én ennek a munkának nem örülök.Nem akarom h. a kapcsolatunk rovására menjen+vidékről járunk be Pestre és neki nagyon rossz a közlekedés arra, szóval vagy késni fog vagy túl hamar fog odaérni, illetve haza felé kell sokat várnia.Félek h. elveszítem, pedig tervezünk közös jövőt és gyerekeket stb.
2010. nov. 15. 14:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%

A párkapcsolat sokkal fontosabb, de a munka kell hogy működjön a párkapcsolat, mert különben az lesz, hogy megint nincs elég pénz, és azon megy majd a vita.

Amúgy azért 3 műszakos állás mellett is lehet időt szakítani, hogy szeressétek egymást. :)

2010. nov. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
sza-r mindkettő.
2010. nov. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
munka.
2010. nov. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van pénzem csak kapcsolatom nincsen.
2010. nov. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nekem nincs pénzem, nincs munkám, nincsenek kapcsolataim, nincs barátnőm, nincsenek karrierista vágyaim, nem akarok magamnak hírnevet, csak egy dolog van, ami talán szokatlan: van szívem, empátiám, lelkiismeretem, felelősségtudatom, "harcos lelkem", kiállok másokért, és kiállok magamért. egy a célom az életben: segíteni másoknak, másokon, azokon, akiken soha, senki nem segítene... na mit szóltok?
2010. nov. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Tudom mai világban nehéz munkát találni, vagy legalább is olyat amit az ember szivesen is végezne.És tényleg jó h. van melója,de én már előre félek, h. nem lesz időnk egymásra.Na meg állandóan csak feszült lesz a változó munkarendtől, a fáradtságtól stb.

Biztos csak én vagyok ilyen kapcsolat függő,de nekem a párom mindig fontosabb volt, ha tehettem inkább vele voltam mint mással.A munkámat is sokszor úgy alakítottam+sulit, h. vele többet lehessek.Próbáltunk albérletet,de a munkanélküliség miatt visszaköltöztünk a szüleimhez. Alapból hiányzik ha nem tudok vele beszélni napközben, így meg hosszú távon nem tudom mi lesz ezzel a kapcsolattal.Olyan érzésem van, mintha távkapcsoláttá alakulna a dolog, miközben együtt lakunk,mert ha éjszaka jön haza,amikor alszom,akkor nem igazán fogunk tudni beszélni, amikor meg én érek haza akkor meg ő fog aludni.És lehet idővel beosztják hétvégére. Igaz csak 8 órás és sok a pótlék, de ennyire megérné?Pont azért költöztünk össze h. többet legyünk együtt.De remélem jól fog elsűlni a dolog és csak jobb lesz...

2010. nov. 15. 14:54
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

ma 14:54

Az ilyen rendes fiúknak van a legnehezebb dolguk,mert ebben a világban ez nem divat..

2010. nov. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Egyik se mehet a másik rovására. Amúgy törekedjetek arra, hogy ez átmeneti időszak legyen, keressen másik állást, és mondjon fel itt, amilyen gyorsan lehet.
2010. nov. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Próbálok anyuék példájára gondolni, de h. amikor apu katona volt és külfölden dolgozott,akkor is nagyon jól megvoltak és a mai napig együtt vannak(bár már apu minden nap otthon van).Próbálok józanul gondolkodni, remélem neki jó lesz a munka és a kapcsolatunkra is marad ideje+energiája.
2010. nov. 15. 14:57
 10/16 A kérdező kommentje:
Még csak most vették fel.Ő még nagyon lelekes,de amint én megláttam az időbeosztást+meghallottam, h. még telefonálni sem engedik,hát megijedtem.Nem tudom mi fog ebből kisülni,mert az elöző helyén többet keresett, bár többet is dolgozott és utálta,de legalább egész nap tudtunk a másikról és együtt mentünk dolgozni+haza.ez nem nehéz meló,csak az időbeosztás sz*r+nagyon messze van.
2010. nov. 15. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!