Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lennél magad alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lennél magad alatt ha most elhagynának, megcsalnának?

Figyelt kérdés

én pl sztem teljesen magamba zuhannék, és évekig nem kéne senki ( mondanám hogy soha többet...)


légyszi írjátok a korotok, és h mióta vagytok együtt:)


esetleg ha volt mér ilyenbe részetek(sajna:S) és nem zavar a téma, leírhatod milyen volt túltenni magad, hogy tudtad meg..


2010. nov. 12. 19:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem nyitott kapcsolat. És igen, nem zavarna. Tudom milyen embert választottam társamul. Olyat, aki szereti a nőket. Nem vagyok naív, tudom hogy nem miattam fog megváltozni, de addig amíg tudom és érzem, hogy szeret, megkapom a kellő törődést, ugyanúgy mellettem áll, mint eddig, addig számomra egy-két kóbor kaland belefér.
2010. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

hát ha megcsalna, néznék egyet, mocsok szarul esne, és most nyomban szakitanék, és azzal vigasztalnám magam hogy még időben kiderült. de azér megkönnyezném az biztos.

ha elhagyna, azt sem érteném igazán, mer úgyérzem jól megvagyunk, akk is sirnék valsz egy kicsit mer már megszerettem

21/f és nemegészen 2 hónapja vagyunk együtt.

egy korábbi szerelemnek, azthittem nehéz lesz tultenni magam, de a végén szólt egy olyat hogy az jött le hogy átvert és soha nem is szeretett és ez valami olyan villámcsapásként kiábránditott belőle hogy 1 hét mulva már szarul se éreztem magam. igaz még több hónapig őt kerestem a lányokban

2010. nov. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
kiröhögném elmondanám hogy milyen szánalmas és élném tovább az életem
2010. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!