Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm így viselkedik velem?

Figyelt kérdés

Az exemmel egy multinál dolgozunk, egy évben kétszer össze kell vele fussak kizárólag munka céljából, azt is nyilvános helyen, amiről mindig tájékoztatom a barátnőmet, mert szeretné ezeket a dolgokat tudni.


Korábban sok veszekedésünk volt azért, mert kiderült, hogy ő egy helyen dolgozik az exével és a kapcsolatunk elején ő titokban találkozgatott és beszélgetett is vele. Amikor rájöttem hogy együtt voltak/vannak, akkor közösen kitalálták, hogy üzenetezés formájában engem átvernek, mintha soha semmi nem lett volna köztük. Persze kiderült fél év után, hogy a férfi valójában az exe és átvertek. A pasi felhívott, hogy lelép, engem szeret a barátnőm, az ő hibája minden, fenyegette stb.


Ez a pasi eltűnt, illetve csak egy ideig, mert múlt héten láttam, hogy írt neki egy levelet, amiben kérdezgette, hogy jól van-e és hiányzik neki a párom. Ezt a barátnőm magától mutatta meg nekem és direkt előttem tiltotta le, pedig én nem kértem. Nem is volt fennakadás emiatt, egy rossz szót nem szóltam neki, mert nekem már elegem volt ebből a pasiból. Elvileg már külföldön él.


Most viszont én találkoztam az exemmel ezen a héten a munka miatt és katasztrófa lett belőle.Úgy alakult, hogy ezen a héten kétszer is el kellett vinnem egy megbeszélésre. A barátnőm teljesen befordult, mert hogy biztos érzek még valamit. Nem értem mi baja lehet, hiszen semmi okot nem adtam féltékenységre. Sőt, még fel is vettem, hogy miről beszélgettem vele, de meghallgatni sem hajlandó. Az ég adta világon semmi sincs már köztem és közte.


Állandóan azt hajtogatja nekem, hogy túlteszi magát ezen. Már gyomorgörcsöm van, ha dolgoznom kell, félek, hogy bosszúból elkezd megint kavarni az exével. Minden napunk feszültséggel telik, veszekedünk, ő állandóan sír és nem tudok vele mit kezdeni.


Azzal jön, hogy túltette már magát (de min!?), engedjem már el én is ezt a témát. De mindeközben teljesen rideg velem, flegma és kb. én vagyok a hibás az ő rossz kedvéért.


Mit kéne tennem?


ma 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Állandóan azt hajtogatja nekem, hogy túlteszi magát ezen. Már gyomorgörcsöm van, ha dolgoznom kell, félek, hogy bosszúból elkezd megint kavarni az exével. Minden napunk feszültséggel telik, veszekedünk, ő állandóan sír és nem tudok vele mit kezdeni."


Normálisak vagytok e?????

Ő a hátad mögött levelezgetett fél évig, és röhögtek a markukba, hogy átb**nak te munka miatt rákényszerülsz és neked van gyomorgörcsöd?

Hát besza**ok mindjárt ezen....

Fél évig nem sírt, mikor levelezett??? Pfff


Figyelj k**a egyszerű a dolog, ha megint elkezd kavarni bosszúból, akkor eldöntöd, hogy neked erre szükséged van vagy nincs.

ma 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én olyan típus vagyok, hogy ultimátumot adnék. Abbahagyja vagy tiplizik. Velem ilyen hisztit nem lehet megcsinálni.
ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki kell lépni. A párod nem bízik benned, még pedig azért, mert saját magából indul ki. Bizalom nélkül meg nincs kapcsolat.
ma 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beteg no .. dobd ki
ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Toxic level 99...
ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!