Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány akibe szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benedekvoltam kérdése:

A lány akibe szerelmes vagyok egyre furábban viselkedik.Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Megismerkedtem egy lánnyal,(21),én 23 éves vagyok.Munkahelyen találkoztunk először,ő ukrán,de nagyon jól beszél magyarul.Már az első naptól kezdve hónapokon át bámultuk egymást.Nagyon rossz párkapcsolatban élt ő is,a barátja nagyon rosszul bánt vele,még a szobába is bezárta többször,hogy ne tudjon elmenni otthonról.Én is utáltam az akkori kapcsolatommal élni,ezért szakítottam a barátnőmmel,és ez a lány is szakított a barátjával miattam (is).Elképesztően boldog volt,sokat bújkáltunk és csókolóztunk munkahelyen,elképesztően jól éreztük magunkat,de tudni kell róla,hogy nem beszél túl sokat,mert saját bevallása szerint rosszul beszél magyarul,pedig rengetegszer elmondtam már,hogy ez nem igaz.Instagramon szoktunk írogatni,egy időben olyanokat írt,hogy szerelmem,kicsim,életem,kincsem,és sírt a boldogságtól annyira örült nekem.Tényleg éreztem hogy szerelmes belém…Mostanra,kb 2 héttel később már alig ír bármi kedveset,pedig mindig meglepem ajándékokkal,gyakran elhívnám találkozni,de egyszerűen azt látom rajta,hogy mintha nem akarna engem …pedig azt mondja hogy csak engem akar,és hogy szeret..Azt érzem,hogy már nem akar velem lenni,csak azért nem mondja el,mert nem akar megbántani vele..Pedig annyira szeretem őt mint még soha senkit,és ő is ezt éreztette velem.Annyira tanácstalan és szomorú vagyok emiatt,hogy legszívesebben leugranék a 10.-ről

Ez ilyen női tulajdonság,hogy ennyire kedvtelen,vagy csak én reagálom túl?

Pedig minden erőmmel arra törekszem,hogy éreztessem vele mennyire szeretem őt.Együtt is aludtunk párszor,de direkt nem másztam rá,mert nem csak azt akarom tőle (de pár napja történtek olyan dolgok is)

Ma azt mondtam neki,hogy megértem,ha egy ilyen negatív kapcsolat után nem akar velem lenni,és erre azt válaszolta,hogy ő is ezt akarta mondani nekem,de ennek ellenére velem akar lenni… egyszerűen megőrülök és mindjárt sírva fakadok a szomorúságtól

Azt is mondta,hogy fáradtnak és gyengének érzi magát napok óta.Kérlek titeket őszintén írjátok le a véleményeteket,és ne haragudjatok,hogy ennyire hosszú lett



2022. dec. 23. 03:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Dávid te vagy az?

Mindha egy volt munkatársam hallgatnám.

Nem úgy viselkedik, mindha kellenél neki, akkor lekell zárni és kész! Mondani bármit lehet!

2022. dec. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Mióta tart ez közöttetek? Mióta vagytok együtt és mióta romlott meg a dolog?

Igy elsőre nekem is úgy tűnik lehet mégse olyan szerelmes mint mondta neked.

2022. dec. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

Ülj le vele kettesben beszélgetni. Nyugodtan kérdezd meg tőle, hogy mi változott 2 hét alatt. Ok te szerelmes vagy mint állat, de kérd meg, hogy beszéljen őszintén az, érzelmeiről.


Nőként jártam úgy, hogy volt egy fiú, akit nagyon kedveltem. Aztán összejöttünk, és egyszer csak rájöttem, hogy nem vagyok szerelmes. Szerettem nagyon, de inkább mint barátot. Szar volt a felismerés, de inkább elmondtam az őszintén, mint hogy hazugságban tartsam. Ő nagyon szerelmes volt.

2022. dec. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg meggondolta magát, hiányzik a kémia, rossz volt a szex avagy képbe került más. Én is azt javaslom, tegyél két lépést vissza és hagyd gondolkodni. Hogyha téged akar, keresni fog.
2022. dec. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Leírásod alapján érezhetően olyan állapotban van, hogy minél jobban keresed a társaságát, annál kevésbé fogadja szívesen. Ennek a kiváltó oka sok minden lehet, például még nem dolgozta fel az előző kapcsolatát és csak most kezdi meggyászolni, vagy Veled kapcsolatban elbizonytalanodott, vagy csak egy kis levegőre, magányra van szüksége, vagy mindezek együttvéve, vagy valami teljesen más. De bármi is legyen, sajnos most játszmáznod kell, vissza kell vonulnod, nem jelentkezni és ha ő keres, akkor is csak szűkszavúan minimálban reagálni mindenre (de persze udvariasan és szeretetteljesen). Tudom, hogy rohadt nehéz, de próbáld meg elfoglalni magad valamivel, amiben örömödet leled. Ha megmarad a pozitív kisugárzásod és ezt látja rajtad azon ritka alkalmakkor, amikor kommunikáltok (és ha nem a személyeddel van valami alapproblémája, amire most jött rá, csak nem akarja elmondani), jó eséllyel nyitni fog és ezt érezni fogod. Majd mesélj, hogy hogy alakult, sok szerencsét!

46/F

2022. dec. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is egy tyúklépést vissza kellene lépned. Csak annyira, hogy az ért érezze hogy ott vagy és fontos neked. Aztán majd kiderül.
2022. dec. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem heverte ki a volt kapcsolatot, pszichológiai segítség nem ártana és hogy érezze, hogy támogatod.

Mást sajnos nem tudok írni.

2022. dec. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat,hát nagyon nehéz lesz,de akkor megpróbálom visszafogni magam a gyomorideg ellenére,és legyen aminek lennie kell..csak udvariasan
2022. dec. 23. 13:42
 9/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam ezt megbeszélni vele,de hirtelen felkapta a vizet és engem nézett hülyének,hogy mégis hogy gondolhatok ilyesmit
2022. dec. 23. 13:44
 10/16 A kérdező kommentje:
Pedig Ő is azt mondta,hogy ezalatt a rövid idő alatt már többet tettem érte,mint a volt barátja egy év alatt..Nem iszom alkoholt,nem járok bulizni,de vele szivesen elmegyek bárhova,már a testvéremmel és a barátnőjével is megismerkedett,jól érezte magát,nagyon boldog volt,és mintha konkrétan átkapcsolták egy gombbal
2022. dec. 23. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!