Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány akibe szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benedekvoltam kérdése:

A lány akibe szerelmes vagyok egyre furábban viselkedik.Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Megismerkedtem egy lánnyal,(21),én 23 éves vagyok.Munkahelyen találkoztunk először,ő ukrán,de nagyon jól beszél magyarul.Már az első naptól kezdve hónapokon át bámultuk egymást.Nagyon rossz párkapcsolatban élt ő is,a barátja nagyon rosszul bánt vele,még a szobába is bezárta többször,hogy ne tudjon elmenni otthonról.Én is utáltam az akkori kapcsolatommal élni,ezért szakítottam a barátnőmmel,és ez a lány is szakított a barátjával miattam (is).Elképesztően boldog volt,sokat bújkáltunk és csókolóztunk munkahelyen,elképesztően jól éreztük magunkat,de tudni kell róla,hogy nem beszél túl sokat,mert saját bevallása szerint rosszul beszél magyarul,pedig rengetegszer elmondtam már,hogy ez nem igaz.Instagramon szoktunk írogatni,egy időben olyanokat írt,hogy szerelmem,kicsim,életem,kincsem,és sírt a boldogságtól annyira örült nekem.Tényleg éreztem hogy szerelmes belém…Mostanra,kb 2 héttel később már alig ír bármi kedveset,pedig mindig meglepem ajándékokkal,gyakran elhívnám találkozni,de egyszerűen azt látom rajta,hogy mintha nem akarna engem …pedig azt mondja hogy csak engem akar,és hogy szeret..Azt érzem,hogy már nem akar velem lenni,csak azért nem mondja el,mert nem akar megbántani vele..Pedig annyira szeretem őt mint még soha senkit,és ő is ezt éreztette velem.Annyira tanácstalan és szomorú vagyok emiatt,hogy legszívesebben leugranék a 10.-ről

Ez ilyen női tulajdonság,hogy ennyire kedvtelen,vagy csak én reagálom túl?

Pedig minden erőmmel arra törekszem,hogy éreztessem vele mennyire szeretem őt.Együtt is aludtunk párszor,de direkt nem másztam rá,mert nem csak azt akarom tőle (de pár napja történtek olyan dolgok is)

Ma azt mondtam neki,hogy megértem,ha egy ilyen negatív kapcsolat után nem akar velem lenni,és erre azt válaszolta,hogy ő is ezt akarta mondani nekem,de ennek ellenére velem akar lenni… egyszerűen megőrülök és mindjárt sírva fakadok a szomorúságtól

Azt is mondta,hogy fáradtnak és gyengének érzi magát napok óta.Kérlek titeket őszintén írjátok le a véleményeteket,és ne haragudjatok,hogy ennyire hosszú lett



2022. dec. 23. 03:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#9:


Mit mondtál neki konkrétan? ^^

2022. dec. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, szerintem amolyan ugródeszka lennél, de nem tudja hogyan legyen a kivitelezés.


Olyan nincs, hogy egyszer "szerelmem, kicsim" vagy, majd átvált arra, hogy:

"Ma azt mondtam neki,hogy megértem,ha egy ilyen negatív kapcsolat után nem akar velem lenni,és erre azt válaszolta,hogy ő is ezt akarta mondani nekem,de ennek ellenére velem akar lenni…"


Csakis olyan esetben, hogy nem szerelmes beléd és a bufelejto szerepét töltöd be, mert kapcsolatfuggo - nem akar egyedül lenni.

2022. dec. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#11


Azt mondtam neki,hogy nagyon szeretem és bármit megtennék érte,nyugodtan mondja el,hogy miért vannak hangulat ingadozásai..erre kaptam azt a választ hogy “minden oke”

2022. dec. 23. 14:32
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nincs minden oké vele, a múltbeli kapcsolata tönkrevágta és azt hitte te majd helyrekallapálod, viszont ez nem így működik.

Meg kell gyászolni, ami már nincs és túl lépni különösen bántalmazás után.

Te ehhez kevés vagy, szakember szükséges.

Ráteszel 20 lapáttal, mert "nyaggatod" bár ha minden oké lenne köztetek, akkor is lenne ilyen sötét felhő felette, mert az egyik kapcsolatból a másikba ugrott, illetve a trauma ott lapul ugyebár és nehezen fog felengedni, megbízni más férfiban.

Nem szerelmes beléd ez biztos.

De amúgy tényleg még ha az is lenne először magát kellene rendberakni.

2022. dec. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%

Karácsonykor találkoztok?

Vagy most megszakadt a kapcsolatotok?

2022. dec. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
76%

Lehet nincs igazam, de a leírás alapján szerintem arról lehet szó, hogy ő szeretne szerelmes lenni és veled lenni, mert rendes vagy vele és mert sok szempontból tökéletes lennél számára, de hiába kedvel és hiába tudja ésszel, hogy jó pár lennél, nem szerelmes. Ráadásul ott van az is, hogy még friss az élménye az előző kapcsolatának, lehet még le se tudta zárni rendesen, nem kész egy újra. Most pedig el van bizonytalanodva és ő se tudja mi legyen, mert elveszíteni nem akar és ezt érzed most rajta.

De az is lehet, hogy tényleg kedvel, csak kicsit gyors neki a tempó és azért bizonytalanodott el. Vagy semmi köze hozzád a rossz hangulatának, valami külső tényező okozza.

Nem nagyon tudsz mit csinálni, adj neki teret.

2022. dec. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!