Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lennél magad alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lennél magad alatt ha most elhagynának, megcsalnának?

Figyelt kérdés

én pl sztem teljesen magamba zuhannék, és évekig nem kéne senki ( mondanám hogy soha többet...)


légyszi írjátok a korotok, és h mióta vagytok együtt:)


esetleg ha volt mér ilyenbe részetek(sajna:S) és nem zavar a téma, leírhatod milyen volt túltenni magad, hogy tudtad meg..


2010. nov. 12. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha most megcsalnának nagyon meglepődnék, mert nem járok senkivel.
2010. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
jó:D úgy gondoltam ha van vkid:P
2010. nov. 12. 19:24
 3/13 anonim válasza:
kajakra
2010. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 1X meg tudnám bocsájtani a páromnak (10 éve vagyunk együtt), ha "csak" érzelemmentes szex lett volna. Ha nagyon szerelmes lennék, akkor valószínüleg szakító ok lenne.
2010. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ez lemaradt:

26/N és 10 éve vagyok együtt a párommal

2010. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha megcsalnának, nem érne meglepetés. Igazából nem is zavarna. (Ez lehet furcsán hangzi.)

Ha elhagynának, akkor elég rosszul esne. Biztos magam alatt lennék egy ideig, de még nem volt olyan férfi az életemben, akin ne tettem volna túl magam.

24 vagyok és másfél éve vagyunk együtt.

2010. nov. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
a megcsalás nem is zavarna? :\ nyitott kapcsolat?
2010. nov. 12. 19:32
 8/13 anonim ***** válasza:

Elég baj az annak, akit elhagynak vagy megcsalnak. Nem tudom miért kell ebből kérdést kreálni...

Amúgy én lassan egy éve magam alatt vagyok, mert "elhagytak". És azt hozzátenném, hogy előtte három nappal még meg sem fordult a fejemben, hogy ez megtörténhet. Ez van, amikor hülyérevesznek. Jól nyissátok ki a szemeteket és legyetek résen! Hiába bíztok meg a párotokban, sosem tudhatjátok mit hoz a holnap!

2010. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

írtam, hogy csak akkor írd le ha már nem zaklat fel a dolog. de sajnálom h így jártál:S

a kérdést pedig azért írtam, mert érdekel ez a téma.

2010. nov. 12. 19:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, mintha csak Én írtam volna, de már jo lenne tul lenni rajt :(
2010. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!