Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha halalra idegesi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha halalra idegesit a pasim?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek vele lenni, de egyre tobb olyan bosszanto aprosagot veszek eszre, ami kiabrandit. Muvelt, olvasott ember letemre peldaul zavar, hogy eleteben nem hallott Orwell 1984 c. konyverol, es rengeteg mindenben tajekozatlan. Olyan dolgokban, amikrol masnak mar ovis kora ota van fogalma. Ezen felul olyan bena a humora, amitol helyenkent falra maszom. Tullihegem, vagy ertheto, hogy ezek kicsapjak nalam a biztositekot??
2010. nov. 9. 21:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Teljesen megertelek, es nagyon hasonlo cipoben jartam en is.

Aztan szakitottunk, es most az uj kapcsolatomban a parom nagyon intelligens es muvelt, es csak most latom, hogy elotte mennyiszer kellett visszafognom magam, mert az elozo nem ismert semmit sem.


Es igazad van, ha nem is olvasta, de manapsag nagyon illik tudni, mi az az 1984!

2010. nov. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
dobd ki a francba! Minek fájdítod a fejedet. Hiába, nem tudlak megérteni. AZ látszik, hogy te könyvmániás vagy, és ezt rá is akarod erőltetni a másikra. Én így látom. Nem baj, fater is ilyen, csak ő meg töriből b@sztat. Hiába voltam belőle mindig 5ös, most nem érdekel egyáltalán. Értsed meg végre, attól, hogy valaki nem olvas regényeket, meg minden sz@rt, még lehet teljes értékű ember! Ha nem érted meg, dobd ki, és válassz egy csúcsokosat valamelyik egyetemről. Ez a véleményem.
2010. nov. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd elfogadnád úgy ahogy van!Nem keresnéd benne a hibát.Annyi agyad már nincs,hogy erre rágyere magadtól.Az emberi értékeket nem lexikális tudásban mérjük.Keress egy kockát!
2010. nov. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
én is úgy vagyok vele hogy kicsit zavar hogy a párom nem olvas könyvet, de viszont tudom hogy építészetből meg nagyon , jó értek a gépekhez is és nagyon érdeklődik a világ és legutóbb magától akart színházba menni.Szóval elfogadtam hogy olyan amilyen istenem nem mindenki könyvmoly:Dpersze angolt tanulunk most együtt ,de én se tudom mi az a könyv amiről beszélsz, pedig én könyvtárba járok és imádok olvasni ha tehetem, szóval ez nem jelenti azt hogy hülye lenne az illető.Fedezd fel a párod jó oldalait is hogy mi az amiben meg ő jobb.Az enyém pl nem tudta ki az a Dali:D megmutattam neki elmagyaráztam és ennyi nem akadtam annyira ki mint te
2010. nov. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
hopsz nagy nagyon jó és ért a géphez is mert picit kocka kicsit elírtam:D
2010. nov. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
és ért a világ iránt, upsz ha porcelánt festek akkor elterelődik a figyelmem-.-"
2010. nov. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

A humorára nem írtál még példát.

Én szeretek olvasni, de múzeum meg színház annyira nem bejövős. Ha csajom picsogna nekem emiatt, elzavarnám szerintem.

2010. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

a hosszú választ nagyon szépen köszönöm. nagyon kimerítő, és hasznos volt. a bunkó stílusban, és ostobán válaszolóknak pedig inkább nem üzenek semmit. ja, és légyszi tanuljatok meg helyesen írni, aztán próbálkozzatok csak azzal, hogy tanácsokat osztogattok. (tisztelet a kivételnek :))


humorra példa, ez egy perce történt: eszem a rakott krumplit, mire:

- annyival finomabb a gáztűzhelyen készült kaja (most költöztünk és utáltam a villanytűzhelyet). nagyon kemény!

- túl lett sütve?


nem vicceeeeees!


ilyen és ehhez hasonlók naponta kb. 20x :) ez mondjuk tényleg a kisebbik gond :)

2010. nov. 10. 21:29
 29/29 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mi lett veletek azóta?
2015. nov. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!