Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha halalra idegesi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha halalra idegesit a pasim?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek vele lenni, de egyre tobb olyan bosszanto aprosagot veszek eszre, ami kiabrandit. Muvelt, olvasott ember letemre peldaul zavar, hogy eleteben nem hallott Orwell 1984 c. konyverol, es rengeteg mindenben tajekozatlan. Olyan dolgokban, amikrol masnak mar ovis kora ota van fogalma. Ezen felul olyan bena a humora, amitol helyenkent falra maszom. Tullihegem, vagy ertheto, hogy ezek kicsapjak nalam a biztositekot??
2010. nov. 9. 21:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ennek szakítás lesz a vége. Én pont ilyen cipőben jártam csak nekem a barátnőm volt olyan, mint a te pasid.
2010. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%

Tulliheged!

nem muszály ismernije a könyvet az hogy nincs fogalma dolgokrol gyerek még nem felnőt:)

2010. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem túlliheged :)

Ha valóban egy "művelt olvasott" ember vagy akkor mondjuk természetes,hogy zavar mivel neked ezek az alapvető információk,míg neki az,hogy mondjuk C. Ronaldo hány golt lőtt ebben a szezonban :)

2010. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
szerintem huszonevesen aligha nevezheto gyereknek. es ha szovateszem, akkor elvicceli azzal, hogy majd tartunk egy olvasodelutant. meg nekem kene hulyenek ereznem magam azert, mert zavar, hogy a pasim nem szeret, es nem is szokott olvasni, es alapveto dolgokrol nincs fogalma?
2010. nov. 9. 22:11
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Például?
2010. nov. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Hadd kérdezzem már meg, miért gondolod azt, hogy mindenkinek az olvasás a hobbija, vagy ugyanaz érdekli?

Én sem tudom mi ez a könyv! És akkor mi van? Most h*lye vagyok? Tuda biztos ő is sokmindent mondani, amit te még soha nem is hallottál/láttál. jegyezd meg, mindenki egyedi, nincs mindenkinek ugyanaz az érdeklődési köre. Ha valami nem érdekli az embert, akkor nem fog időt pazarolni rá. Hiába alap dolog. Engem rohadtul nem érdekel az irodalom, de a természettudományok nagyon. Más meg hallani sem akar a természetvédelemről, hanem egész nap a könyvtárban van. Ne ítélkezz így, mert nincs igazad.


A humorról hasonló a véleményem, van aki viccman, van akinek meg nehezebben megy. Te választottad a srácot, ha nem tetszik lehet mást keresni. Semmi sem kötelező! 24/F

2010. nov. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy a pasid sík hülye attól még tudod szeretni és ő is szerethet téged. Nem mindenki tökéletes. Neki meg lehet h az megy az agyára, hogy túl okos vagy. Kitudja?! De ha nagyon idegesít szakíts vele. De ez szerintem nem ok rá :)


(én sem ismerem azt a könyvet.. )

2010. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk érettségi tétel volt...
2010. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
78%
attólmég nem ugyanaz az érettségi tétel mindenkinél :)
2010. nov. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
24%
Aki 1984-et nem ismeri az hülye és vesztett ügye van a világ megértésében.
2010. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!