Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A sógornőm halálra...

Mit tegyek? A sógornőm halálra idegesít!

Figyelt kérdés
A sógornőm egy ritka arrogáns, fenhéjázó, beképzelt, kényeskedő, és eszméletlen nőszemély! Emellett lusta mint a bűn. Amíg eljárt dolgozni, minden pénzt műkörmösre, fodrászra, kozmetikusra, és szoláriumra költötte. Már nem is dolgozik, de így is takarítónője van! A tesóm fizet minden hitelt, számlát, költséget, és a sógornőm azért és leszúrja ha valami ünnepre ajándékot vesz egy családtagnak. Sajnos direktben nem mondhatom meg, hogy mit gondolok, mert a bátyám mindig bevédi. Hogy tudnám "ártatlannak tűnően" tudatni vele? Vagy hogy tudnám elérni, hogy ne idegesítsen? Köszi.
2010. aug. 25. 00:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen csak elkerülném a vele való találkozást, és kész. Én legalábbis így teszek a nem szimpatikus családtagokkal.
2010. aug. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
64%

Egy lővés a fejbe,

és a sógornő kimúlik helybe.

2010. aug. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kerülném..
2010. aug. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Próbálom elkerülni. Volt hogy majd egy évig nem is találkoztunk, de sajna akkor a tesómmal sem tudok találkozni, mert az a p*csa mindig ott van. :( Volt olyan, hogy egy rokon esküvőjét is ott hagytuk a férjemmel meg a gyerekkel, mert beszólogatott. :(
2010. aug. 25. 00:13
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Háát, nem tudom ezekre a tényekre mivel védi be a bátyád, de az orránál fogva vezeti a pitsa, az biztos!

Együtt érzek veled, de nincs ötletem. :(

Valami gyenge pontját, titkát kéne kifürkészni...

2010. aug. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mintha a keresztanyámról olvasnék, csak kisebb eltérésekkel. Mi sem tudtunk jobbat a kerülésnél, így mostanában már csak az utcán futunk össze néha. Ez van, legalább nem kerget az őrületbe a hülyeségeivel.
2010. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A bátyád hogyhogy mindezt nem látja?! Biztos elveszi a férfiúi eszét a kozmetikus és a szolárium eredménye.

Kerüld el!

2010. aug. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A bátyám végtelenül jó indulatú és birkatürelmű ember. Apukánkra ütött. :) Kezdetben még próbáltam neki mondani a dolgokat, de mindenre azt mondja, hogy ő nem veszi észre, hogy ilyen lenne... Pedig olyan szinten csicskáztatja, hogy az egész család csak néz. :(
2010. aug. 25. 00:27
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Szimplán féltékeny vagy, a lelked mélyén Te is tudod.

Próbálj meg nem törődni vele.

2010. aug. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem is tudtam, hogy itt ingyen pszichoanalízis is van. :)

Nem, nem vagyok féltékeny egyébként. Nekem is megvan mindenem, nincs mire féltékenynek lennem. Csak kiborít, hogy ilyen papucsot csinált ez a nő a tesómból, és hogy mindenkinek lenéz, pedig semmit nem tett életében. :(

2010. aug. 25. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!