Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az anyósommal?...

Mit csináljak az anyósommal? Halálra idegesít, annyit eszik/enne/. Semmit nem lehet előtte hagyni, mert mindent felzabál!

Figyelt kérdés
Ő van nálunk már egy jó ideje. Rosszabb mint egy gyerek,állandóan nassol. Mindenféle édességet vagy nasit megeszik,és amíg van rájár. Próbáltam már hogy nem hagyom szemelőt,de ő valahogy mindég észreveszi. Most "észrevett" egy csomag háztartási kekszet,és egy zacskó kukit a konyhaszekrény tetején amiről már rég megfeledkeztem hogy van. Ahhoz képest hogy csak egy kicsit akart belőle enni,már alig van. Tudom hogy van ennél nagyobb probléma is,de akkor is nagyon irritáló hogy nem tudok semmit úgy megvenni hogy ne zabálná fel.
2010. aug. 27. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

minek lakik veletek?

ad a reszibe?Kajába?

2010. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Rakj elé egy kis tálkába rágcsálni valót,a többit zárd el.

Ha kér még mond neki,ha éhes csináljon szendvicset magának.

2010. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátom zabál fel mindent, de régen a nagymamám is ilyen volt :) Úgyse tudsz mit tenni ellene.

Ha rászólsz, akkor is meg fogja enni legközelebb. Nem bírja ki hogy ne egye meg, és nem fogja fel úgysem, hogy az nem az övé.

2010. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

nem ez a megoldás, tudom, de nasi azért van otthon, mert haza viszitek. ne vegyetek édességet - és nem fogja felkajálni.

van saját bevétele? akkor abból kéne gazdálkodnia...

2010. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Az állandó evés, nassolás kikészíti az epét.

Nem tud pihenni a szervezet, mert állandóan készenlétben áll és működik. próbáld meg megbeszélni a pároddal, hogy aggódsz az anyukájáért, mert ez nem egészséges. És majd ő szól neki. Úgy is el fogja mondani, hogy te mondtad, de ne úgy jöjjön ki , hogy áskálódsz

Egyébként, ha valaki csak gyümölcsöt, zöldséget nassolgat az is káros. Az étkezés akkor a legideálisabb, ha sokszor keveset és ugyan abban az időben nagyjából.

2010. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Ne vegyél semmiféle édességet, és kajából is mindig csak annyit, amennyi egy napra elég.
2010. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
nem kell venni nassolnivalót és akkor nem lesz mit felennie:)
2010. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Miért zavar hogy olyat eszik meg amiröl te elfeletkeztél, és ha lejár a szavatossága akkor úgy is kidobnád.


Nekem anyósom elött nem lehet enni. 40 kiló és ha ott vagyunk mindig éhezem. most terhesen is voltunk ott és volt hogy kopogott a szemem az éhségtöl. minden diétás, és teljeskiörlésü. még a gyümölcsnél is szolt hogy túl magas cukor tartalma van. ez sem jobb mint a te szitud.

2010. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat az off-ért:

HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-

HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-

HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-

HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-

HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-

Ha ha ha!!!


Rendes válasz:

Azt próbáltad már, hogy csak egy félét hozol haza (mondjuk Katica tortabevonót), és előbb-utóbb ráun, nem?

Vagy ha ez nem jön be, akkor nevezzetek ki EGY EGÉSZ SZEKRÉNYT édességesszekrénynek, és lelakatoljátok. Lehet bunkó megoldás, de rá fog jönni, hogy ez Titeket zavar.

2010. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De hát az még sem megoldás hogy mi sem együnk semmit! Nekem és a páromnak egy tábla csoki,majdnem egy hétig elég. Ő a múltkor egy óra alatt elpusztította. Nálunk van mert egyedül él. Szociális segélyt kap,amiből nem tudna megélni. Nem ad a rezsibe de mikor megkapja a pénzt "bevásárol." Csak az a baj hogy olyan hasztalan dolgokat vesz,és egy nap alatt elmegy a pénze. Legutóbb megvett 12pohár pudingot,2kg háztartási kekszet és 4csomag tejkaramellát drága sajtokat és krémeket. Jó vesz rendes kaját is,de ha elfogy a pénze velem vetet magának nasit. Én meg már kissé unom,mert van egy 6hós babám arról nem is beszélve hogy volt már hogy neki is beleevett a gyümölcseibe. Akkor nagyon kiakadtam,és megkértem a páromat hogy szépen küldje haza az édesanyját.
2010. aug. 27. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!