Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az anyósommal?...

Mit csináljak az anyósommal? Halálra idegesít, annyit eszik/enne/. Semmit nem lehet előtte hagyni, mert mindent felzabál!

Figyelt kérdés
Ő van nálunk már egy jó ideje. Rosszabb mint egy gyerek,állandóan nassol. Mindenféle édességet vagy nasit megeszik,és amíg van rájár. Próbáltam már hogy nem hagyom szemelőt,de ő valahogy mindég észreveszi. Most "észrevett" egy csomag háztartási kekszet,és egy zacskó kukit a konyhaszekrény tetején amiről már rég megfeledkeztem hogy van. Ahhoz képest hogy csak egy kicsit akart belőle enni,már alig van. Tudom hogy van ennél nagyobb probléma is,de akkor is nagyon irritáló hogy nem tudok semmit úgy megvenni hogy ne zabálná fel.
2010. aug. 27. 13:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én a helyedben találnék fix helyet ahol magatokét eldugod. én a sajátomat dugdostam mert exem mindig beszólt h egyek egészségesen amíg ő mindent összezabált.

elhiszem h idegesítő anyósom is ilyen ő éjjel jár rá de ritkán jön szerencsére.

2010. aug. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan szekrényetek véletlenül, amit kulcsra lehet zárni? Az lenne a megoldás... vagy legalább egy doboz, amit le lehet lakatolni vagy mittudomén... ja, és el kellene beszélgetni a fejével-a legjobb lenne, ha a férjed tenné meg, mivel mégiscsak az ő anyja...


Ja, és azoknak, akik azt modják, ne vegyen kaját. Ha nem az édességre, akkor arra fog rájárni az anyós, ami épp elöl van. Azért éhezni sem éhezhetnek. Ja, és azért nem árt abba sem belegondolni, hogy néha fogadhatnak vendégeket is, és az is elég kínos, ha nincs őket mivel megkínálni...

2010. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!