Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Elherdálom így a fiatalságomat"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Elherdálom így a fiatalságomat"?

Figyelt kérdés

Egyre többet gondolok arra, hogy az egész fiatalkorom semmit nem ér. Egy igazi kapcsolatom volt és az sem tartott sokáig. Egyszerűen nem jön össze. Mindenki mondja, és én is úgy gondolom, hogy nem kell félni, semmivel nem késtünk el, mégis úgy érzem rengeteg dolog kimarad így az életemből. Szerelem, szeretet, tapasztalat.

Más is érzi ezt? Ez nem puszta szomorúság, annál több. Mintha 20-as éveim nem érnének semmit... Most vagyok elvileg a toppon, szép vagyok stb, de ez nem tart sokáig. Ha most nincs senkim, ezután hogy lenne?


2010. nov. 9. 19:42
1 2
 11/16 anonim válasza:
Ez mind szép és jó... de honnan veszed h annak rosszabb lesz az élete aki kiélte magát? Az is találhat egy jó pasit és egy jó munkát meg mindent ami kell. Annyi a különbség h élete első felében nem ült a szobában és nem herdálta el a fiatalságát...
2010. nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Pedig kettővel előttinek van igaza.

És az mire jó, hogy összeszedsz egy csomó egyéjszakás kalandot, aztán az igazinak mondod, hogy ő már az x-edik...

Lehet hogy hülye példa volt, de szerintem márpedig mindenkire vár az igazi, akit lehet, hogy csak 40-es éveidben ismersz meg. Mert bármi megtörténhet :9

2010. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

ÉN minden születésnapomon azon imádkozom, hogy ebben az évben sikerüljön, és találjak egy komoly barátot. Eddig minden következő szülinapomon azzal a szomorú ténnyel néztem szembe, hogy basszus...semmi...21 éves lány vagyok. És már nem azt érzem a szülinapomkor, hogy egyre felnőttebb leszek, hanem azt, hogy kések...

Szomorú dolog, de szerintem ami késik nem múlik- legalábbis a mondás ezt tartja. Én csak ebben reménykedem, élem továbbra az életem, és bízok abban, hogy mivel legalább hülye nem vagyok, majdcsak megtalál a szerelem. Egyszer. Rettegek a magánytól. Ne aggódj, valahol vár Rád valaki, ne ess kétségbe. Menj sokat szórakozni, legyél fesztelen, barátságos, beszélgess mindenkivel. Ha a barátaid jófejnek tartanak, akkor az is vagy! És az írásod is értelmes. Nem lesz gáz.

2010. nov. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Minek elmondani neki h ő az x-edik?:D El vagytok tájolva...
2010. nov. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de erről csak Te tehetsz. Először magadon kell változtatnod. Először is, ez a hozzáállás...Ha most vagy a topon, hát használd ki. Egyedül vagy haverokkal, mindegy. De indulj el. Ne azon görcsölj, hogy legyen kapcsolatod, hanem tanuld meg élvezni az életet. Amúgy mivel foglalkozol? Dolgozol? Tanulsz? Sportolsz? Van valami hobbid? Találj valami elfoglaltságot, ami fontos neked. Egy életvidám, vagány csaj úgyis bevonzza majd a pasikat. Sok sikert az átalakuláshoz!
2010. nov. 10. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Utolsó! Tudod az a legszebb az egészben, hogy megteszek mindent. Próbálom ezt az egész gondolkodásmódot félretenni és többnyire sikerül. Tényleg nem vagyok rossz parti, látom a srácokon, de ez úgy látszik még ahhoz sem elég, hogy meg akarjanak ismerni. Mikor sűrűbben eljártam, akkor sem változott semmi, egy két kaland ugyan összejött, de semmi több. Az elfoglaltsággal szerencsére nincs gond, tanulok, dolgozok, szóval lefoglal. De akkor is úgy érzem, hogy csak úgy lógok a levegőben. A karrieren kívül semmi más nem jut. És nem hinném, hogy ez csak az én hibám. Jó, persze megtehetném, hogy minden egyes fiúra, aki rámnéz és tetszek neki rámászok, biztos lenne újra valakim, de az nem én lennék.
2010. nov. 10. 08:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!