Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az átlagnál jóval jóképűbbnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagnál jóval jóképűbbnek és sokkal intelligensebbnek mondanak, de nem ismerkedem diszkóban és hasonló lebujokban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Neten keresztül nem jön össze semmi, mert még itt is kevés a normális lány, azok pedig vagy nem is írnak vissza (kaphatnak naponta több tucat levelet), vagy megijednek levelezés közben, ha komoly témákat hozok szóba - persze ne elvont filozófiai lételméletekre gondoljatok, mindössze a tévén, bulin, rockzenén, részegségen kívüli témákra, úgy látszik másról már manapság nem tudnak beszélni egy átlag tizen- és huszonévessel. Hol lehet manapság találni normális, okos, kedves lányokat? Tényleg csak a hatalmas mázli segíthet?
2010. nov. 9. 18:30
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
77%-os, te is valami mai elborult értékrendű szánalom lehetsz, azért véded a barátnőjéről állatként ("dugom") beszélő bratyidat.
2010. nov. 9. 20:07
 42/47 A kérdező kommentje:
Ha a normális értékrend azt jelenti, hogy nem lesz barátnőm, akkor nem lesz, de én nem fogok lealacsonyodni a félállati dugódanik "színvonalára".
2010. nov. 9. 20:08
 43/47 anonim ***** válasza:
Az én értékrendem korrekt, a tiéddel van gáz, ha nem tűnt volna fel épp te voltál az, aki beskatulyáztad azokat, akik discoba járnak. A másik válaszoló simán csak kifigurázta a stílusodat, te pedig azt hitted rongyként beszél a barátnőjéről. Nem az én értékrendemmel van gond, hanem a tiéddel, de mint látod, nem egy válaszoló mondta ezt, talán lehet benne valami.
2010. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
77%-os: bagoly mondja verébnek. Persze te természetesen azt gondolod, hogy a médiumokból sugárzott fals értékrend a hétköznapi és normális, de ez nagyon nem így van.
2010. nov. 9. 20:10
 45/47 anonim ***** válasza:

Az értékrended abszolút nem érdekel senkit rajtad kívül(nem is arra kéne, hogy szolgáljon, hogy másoknak "menőzhess").

Ha csak azért tetted fel itt ezt a kérdést, hogy jó megfontolt válaszokat adhass a kommentelőknek, akkor nagyon sajnállak, mert az eléggé megmutatja, hogy az életed annyira sivár, hogy itt kell kiélned magad. Az is nyilvánvaló, hogy neked nincsenek barátaid, mert akkora orbitális gyökér vagy akivel emberi lény nem tölt el 5 percnél többet.

2010. nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Tudod mi az a médium? :DDD
2010. nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

A médium többes száma média, nem médiumok.


Én is bele tudok kötni abba, hogy pontosan mit írsz, meg ki tudom forgatni a mondanivalód, de nem hiszem, hogy erről kéne szólnia a kérdésnek.

2010. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!