Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az átlagnál jóval jóképűbbnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagnál jóval jóképűbbnek és sokkal intelligensebbnek mondanak, de nem ismerkedem diszkóban és hasonló lebujokban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Neten keresztül nem jön össze semmi, mert még itt is kevés a normális lány, azok pedig vagy nem is írnak vissza (kaphatnak naponta több tucat levelet), vagy megijednek levelezés közben, ha komoly témákat hozok szóba - persze ne elvont filozófiai lételméletekre gondoljatok, mindössze a tévén, bulin, rockzenén, részegségen kívüli témákra, úgy látszik másról már manapság nem tudnak beszélni egy átlag tizen- és huszonévessel. Hol lehet manapság találni normális, okos, kedves lányokat? Tényleg csak a hatalmas mázli segíthet?
2010. nov. 9. 18:30
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen általában ja ... De minden ilyen csaj mögött meg van a normális csaj is de az jólelbújt :/

Mondjuk én se okos se jóképú nem vagyok de ajánlanám hogy az utcán aki tetszik azzal állj le beszélni :) És akkor nem a részegségről hanem kicsit más témát hozz fel és még meg is ismered nem úgy mint a neten ;)

Soksikert

2010. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:

Az átlagnál én is jóval intelligensebb vagyok, de sajnos a jóképűségről már nem mondható el ugyanez. Na mindegy...

Ez attól is függ, hogy hány éves korosztály érdekel. 18 alatt simán összejöhetsz egy lánnyal ha jóképű vagy; semmi másra nincs szükséged. 18-20 fölött viszont már nagyon fontosak az anyagi tényezők is. Szóval ha nincs kocsid és/vagy házad, akkor az esélyeid a nullához konvergálnak.

2010. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:

Magam is ilyen cipöben vagyok, de van sok hely.

Járj el könyvtárba, de elötte keress egy témát ami miatt sokat kell járnod. Menj el nyelvtanfolyamra.

Tehát az a lényeg, oda járj, ahol magad is úgy gondolod, hogy a Te érdeklödési körödnek megfelel.

Amúgy a nyelvtanfolyam a leg tutibb, mert alapból ismerkedni kell már a legelején, így ha esetleg ez problémát okozna, akkor már le is van küzdve.

Sok sikert!


21/F

2010. nov. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:

Szerintem is utcán, meg bevásárlóközpontokban, gyakran ruhaboltokban:D

Ha tényleg sokkal helyesebb vagy mint az átlag akkor örülni fognak h leszólítod őket

2010. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
Tudod az a gáz veled, hogy nem ismerkedsz személyesen csak interneten, nincs rendes kommunikáció. Mégis miért gondolod, hogy normális lány nem jár szórakozni? Jártál már egyetemi discoban? Tele van normális lánnyal. Sima kibúvó az egész, még ha nem is tudatosult benned ezidáig. Akkor mondd ezt, ha már mindent kipróbáltál és soha nem volt szerencséd.
2010. nov. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
27 vagyok, van egy kicsi lakásom, de ez nem szokott szóba kerülni. 18 és 27 közötti korosztály érdekelne, de ha megtudják, hogy nem partyzok, ráadásul felhozok mondjuk irodalmi / művészeti / történelmi / közéleti témát, akkor már menekülnek is, mintha csak leprás lennék.
2010. nov. 9. 18:42
 7/47 anonim ***** válasza:
18:40-nek, szerintem te még nem jártál egyetemi bulin:D
2010. nov. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:

Hát én 20 vagyok, nem volt még ugyan barátom, de ha lenne, se lenne elvárás a kocsi, meg a ház, meg mit tudom én, miket mondanak még. Fogalmam sincs, miért olyan fontos ez.

A te helyedben tuti nem diszkókba mennék, ott nincsenek a te szinteden lévő lányok, szerintem...

Amúgy meg szabad kérdezni, hány éves vagy? Simán lehet ismerkedni egyetemen is. :)

20L

2010. nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

"Tudod az a gáz veled, hogy nem ismerkedsz személyesen csak interneten, nincs rendes kommunikáció."


Találkoztam már vagy féltucat lánnyal a netről, egy megfelelt volna, de eltűnt, a többit meg inkább én nem kerestem.

2010. nov. 9. 18:44
 10/47 anonim ***** válasza:
De jártam már nem is egyszer, és teljesen normális társaság volt, teljesen jól elbeszélgettünk, jól éreztük magunkat. Kikapcsolódásra mindenkinek szüksége van, nem értem mi a rossz abban, ha az ember elmegy egy ilyen helyre. Abban teljesen igazat adok, hogy tele van olyan lányokkal, akik nagyon buták és kb. két értelmes szót sem lehet velük váltani, de ettől még nem mindenki ilyen, főleg nem egy olyan szórakozóhelyen, ahová olyan emberek járnak, akiknek jó része a jövőbeli megélhetéséért tanul többek között.
2010. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!