Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az átlagnál jóval jóképűbbnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagnál jóval jóképűbbnek és sokkal intelligensebbnek mondanak, de nem ismerkedem diszkóban és hasonló lebujokban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Neten keresztül nem jön össze semmi, mert még itt is kevés a normális lány, azok pedig vagy nem is írnak vissza (kaphatnak naponta több tucat levelet), vagy megijednek levelezés közben, ha komoly témákat hozok szóba - persze ne elvont filozófiai lételméletekre gondoljatok, mindössze a tévén, bulin, rockzenén, részegségen kívüli témákra, úgy látszik másról már manapság nem tudnak beszélni egy átlag tizen- és huszonévessel. Hol lehet manapság találni normális, okos, kedves lányokat? Tényleg csak a hatalmas mázli segíthet?
2010. nov. 9. 18:30
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%

Te ilyen tipikusan okoskodó vagy szerintem.

Nem kötekedésnek szánom ezt de ha az átlagnál jóval jóképűbb és intelligens lennél akkor nem itt vergődnél :-)

Azt hogy mit mondanak az emberrel a barátai oszd el kettővel és vonj belőle gyököt..csak nem fogják a szemedbe mondani azt hogy ocsmány az ábrázatod.. Az meg hogy aki bulizik az egy karrierista pénzéhes k*urva..ezzel magadat minősíted nem őket. Szállj le a földre szőke herceg :D:D

2010. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
Épp azt próbáltam magyarázni, hogy aki bulizni jár az karrierista. A kikapcsolódás pedig egy karrieristának ugyanúgy szükséges, mivel ez is egy szükséglet, épp úgy, ahogy az információéhségét a mindennapok során kielégíti, de attól még ez is jó tud lenni. Ha pedig te alapból egy nálad alacsonyabb rangú egyénnek tekinted, aki kulturált módon szórakozik, mert ha tetszik, ha nem, ezt is lehet kulturáltan csinálni, akkor te nem intelligensebb vagy az átlagnál, hanem csúszik nálad a kuplung.
2010. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Ja és egy kicsit nézz szét hogyan élik az életüket az okos emberek :) Meglepődnél kik azok akiknek a legtöbb sütnivalójuk van, viszont a nevező közös, egyáltalán nem képzelik magukat jobbnak másoknál, és tisztában vannak vele, hogy a szépség szubjektív :)
2010. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:

Mr. X honnan veszi, hogy lepattintottak volna? Hozzáköltés, senki nem pattintott még le, én pattintom le éppenséggel a buli-ivás-szex témán kívül másról beszélni sem tudó nőket. Az "értelmesnek" kikiáltott szövegének pedig se füle, se farka, a retorika éppenséggel szóbeli előadást jelent, te viszont írásban nyilvánultál meg, tehát csak primitívségedet bizonyítottad azzal, hogy ott használtad a retorika szót, ahová nem való.


Retorika = Szónoklattan, nem írásbeli remek

2010. nov. 9. 19:33
 25/47 anonim ***** válasza:

Ha igazán megtetszene valaki (pl. suliban)én tuti megpróbálnám megismerni.

Amíg ezt nem teszed meg, honnan tudod, hogy van pasija?

Én 19 évesen csaj létemre hetekig nézegettem minden reggel egy pasit a buszon. Aztán egyszer mellé keveredtem és beszélgetni kezdtünk. Tök félős volt, én hívtam el randira is. :)

Ennek már 8 éve, azóta a férjem és gyerekünk is van.

2010. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

"Ha pedig te alapból egy nálad alacsonyabb rangú egyénnek tekinted, aki kulturált módon szórakozik"


Aki kulturált mód szórakozik, azt nem tekintem annak. Aki viszont diszkóban vonaglik és ebben örömét leli, azt igen. Persze az "alacsonyabb rangú" nem helyes kifejezés, de mindenképp valamilyen hiátusa van (ha nem intelligenciában, akkor talán érzelmi téren) az ilyen helyeken megjelenőknek.

2010. nov. 9. 19:39
 27/47 A kérdező kommentje:

"Én 19 évesen csaj létemre hetekig nézegettem minden reggel egy pasit a buszon. Aztán egyszer mellé keveredtem és beszélgetni kezdtünk. Tök félős volt, én hívtam el randira is. :)"


Sok ilyen lányt! :)

2010. nov. 9. 19:40
 28/47 anonim ***** válasza:
Áruld már el, mi bajod azzal, aki azon a helyen táncol? Most komolyan. Egyszerűen képtelen vagyok felfogni. Ért már negatív tapasztalat? Attól, hogy neked nem tetszett, az egy dolog, de attól még nem hinném, hogy ilyen stílusban kellene beszélned olyan emberekről, akiket nem is ismersz, és semmi olyat nem csinálnak, amivel bárkinek is ártanának.
2010. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

"Áruld már el, mi bajod azzal, aki azon a helyen táncol?"


Semmi bajom, de nem is akarok velük ismerkedni, teljesen más világ, más gondolkodás, más érzelmi élet.

2010. nov. 9. 19:42
 30/47 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdésekre már sokszor mondottam volt, hogy előtört a tipikus férfi ösztön.. Aztán persze lehet, nincs is így, de elmondom, ha megengeded miből gondolom ezt.

Mindentől eltekintve, amit az előttem hozzászólók már leírtak, azt véltem felfedezni, hogy a számodra tökéletes lány egy kimondottan mutatós, ugyanakkor okos, életvitelében hozzád hasonló leányzó.

Nem mondom, hogy nem létezik ilyen, biztosan van, de egy CKM címlaplány külsejű, szőke szépségről az esetek ritkább részében derül ki, hogy egy nyugis, okos, művészetekről beszélgetős csajszi lenne.

Az okos lányok közt is vannak nagyon helyesek, szépek, de ők általában nem feltűnő szépségek.

Ne az előbbi, inkább az utóbbi kategóriában próbálj keresgélni, ennyit tanácsolhatok.

Annyit tudok érdemben hozzátenni, igenis vannak ilyen lányok és mi is nehezen találunk hasonló férfit, mert zöméről kiderül, mégsem arany, ami fénylik. :)

Most nem fényezni, illetve szépnek titulálni kívánom magam, mert a szépség ugye relatív... Csak megosztom amit a környezetemben élő nők és én tapasztalok.

Mindenesetre gondold végig, amiket itt leírtak, vannak okos gondolatok, és sok sikert a továbbiakban!

21/L

2010. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!