Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az átlagnál jóval jóképűbbnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagnál jóval jóképűbbnek és sokkal intelligensebbnek mondanak, de nem ismerkedem diszkóban és hasonló lebujokban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Neten keresztül nem jön össze semmi, mert még itt is kevés a normális lány, azok pedig vagy nem is írnak vissza (kaphatnak naponta több tucat levelet), vagy megijednek levelezés közben, ha komoly témákat hozok szóba - persze ne elvont filozófiai lételméletekre gondoljatok, mindössze a tévén, bulin, rockzenén, részegségen kívüli témákra, úgy látszik másról már manapság nem tudnak beszélni egy átlag tizen- és huszonévessel. Hol lehet manapság találni normális, okos, kedves lányokat? Tényleg csak a hatalmas mázli segíthet?
2010. nov. 9. 18:30
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy primitív vagyok, de van egy értelmes, szép barátnőm, akit akár egész nap dughatok. Azzal, hogy te letettél engem, nekem nem lett rosszabb, mert igazából szarok rád, és neked sem lett jobb, mert nem lett barátnőd.


Höhöhö

2010. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
Az egyetlen okos gondolat itt az, hogy a tag mindenkit lenéz, aki nem olyan, mint ő és önértékelési problémái vannak. Mondtam feljebb, csúszik nála egy kicsit a kuplung. Értelmes, okos ember nem beszél így másokról.
2010. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Azt hozzátenném, hogy én imádom az alpári humort, az undorító vicceket és még sorolhatnám, de a primitívséget rühellem, viszont Mr. X nem volt primitív és ha az is lett volna, teljesen igaza van.
2010. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Köszönöm.
2010. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

Mr. X a saját szavai szerint "dugja a csaját".

S nem primitív? Sajnálom azt a nőt, aki ilyenekkel áll össze.

2010. nov. 9. 20:01
 36/47 anonim ***** válasza:
Háháhá, na jó ne erőlködj tovább, mert ez most már átcsap szánalmasba. Ne forgasd ki a szavaimat.
2010. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted csak szeretkezni lehet?

Én is szeretem a csaj helyett a nő kifejezést, de ettől még ez nem lesz primitív, csak pl. én nem örülnék ha így hívnának, de ez a dugás dolog, meg inkább megmosolyogtatta a gonosz női énem, mintsem primitívnek gondoljam. Nem csak alpári helyzetekben használjuk ezt a szót. A nem romantikus szeretkezés helyett is szokták ezt mondani és ez még csak nem is trágár szó. Ha azt mondta volna, hogy szétb*szom a csajom akkor azt mondanám igazad van, így viszont nincs.

2010. nov. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
Nem forgatom ki, bári megnézheti 19:57-et és levonhatja a következtetést, hogy egy érzelmileg nulla alak vagy. Dehát a mai nőknek ez kell, hajrá.
2010. nov. 9. 20:04
 39/47 anonim ***** válasza:
Isten áldjon már meg, ez humor volt és szarkazmus, éppen rajtad mulatott. Komolyan nem tűnt fel???
2010. nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Okéjó, igazad van, király vagy. Így tovább és soha nem lesz barátnőd.
2010. nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!