Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az átlagnál jóval jóképűbbnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagnál jóval jóképűbbnek és sokkal intelligensebbnek mondanak, de nem ismerkedem diszkóban és hasonló lebujokban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Neten keresztül nem jön össze semmi, mert még itt is kevés a normális lány, azok pedig vagy nem is írnak vissza (kaphatnak naponta több tucat levelet), vagy megijednek levelezés közben, ha komoly témákat hozok szóba - persze ne elvont filozófiai lételméletekre gondoljatok, mindössze a tévén, bulin, rockzenén, részegségen kívüli témákra, úgy látszik másról már manapság nem tudnak beszélni egy átlag tizen- és huszonévessel. Hol lehet manapság találni normális, okos, kedves lányokat? Tényleg csak a hatalmas mázli segíthet?
2010. nov. 9. 18:30
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:

Most látom, idősebb vagy. Dolgozol? Esetleg munkahelyen?

20L

2010. nov. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
De akkor is neten ismerkedsz. Miért nem mész emberek közé? Tényleg nem tűnsz buta srácnak, sem gyereknek, akkor mi a gond? Nem mersz személyes kontaktust kezdeményezni? (Mármint elsőre, hogy előtte nem beszéltek neten)
2010. nov. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
Szia! :) */L
2010. nov. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
Ja és amikor azt ecseteltem milyen lányokkal van tele a disco akkor természetesen nem arra gondoltam, ahová mi is megyünk, hanem egy egyszerű hétvégire, de ott sem mind ilyen.
2010. nov. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:

"Mégis miért gondolod, hogy normális lány nem jár szórakozni? Jártál már egyetemi discoban? Tele van normális lánnyal."


A buli értékteremtés és gondolkodás nélküli passzív szórakozás (olyan, mintha bambulnád a tévét), én speciel unom azt, hogy 6-8 órán keresztül vonaglani kell valami primitív dobgépre. Azt a 6-8 órát kidobott időnek érzem az életemből, akinek erre van igénye, az nem érdekel.

2010. nov. 9. 18:49
 16/47 anonim ***** válasza:
Hát azért Bulira is szükség van, de mondom nézz körül a streeten... Hátha ;)
2010. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:

Hát, ahogy gondolod, de ennyi erővel elfogadni egy meghívást egy lakodalomba is hülyeség, elvégre semmi értelmes nincs benne. És biztos idióta vagyok, mert szeretek horgászni, elvégre nem fejlődik tőle semmim, csak szórakoztat :) Pont azért jó a szórakozás, mert kikapcsol és én ezt csak akkor tartom elítélendőnek, ha az az erkölcsi normát átüti, egyébként nem rossz. Én szeretek táncolni (akármennyire béna vagyok is), és néha a zenék is teljesen jók. És nem egy számomra nagyon értékes embert ismertem már meg szórakozóhelyen :)

Ettől függetlenül ne gondold, hogy aki szereti az ilyet, az nem szeret olvasni, kutatni, vagy épp nem egy munkamániás, állandóan pörgő agyú karrierista egyén.

2010. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:

"Most látom, idősebb vagy. Dolgozol? Esetleg munkahelyen?"


Dolgozom és tanulok is. Elég zárkózott vagyok, nem ismerek sok embert, de a nagy társaság amúgy sem vonz. Munkahelyen nincs olyan, aki megfelelne, ez 1000%, suliban vannak szép lányok, de egyrészt ritkán látom őket, nem szoktam velük beszélni, és mindig máshol és mással ülnek. Te oda mernél menni egy 25 év körüli szőke szépséghez, akiről semmit sem tudsz, de 99%, hogy van barátja?

2010. nov. 9. 18:56
 19/47 A kérdező kommentje:

"Hát, ahogy gondolod, de ennyi erővel elfogadni egy meghívást egy lakodalomba is hülyeség, elvégre semmi értelmes nincs benne."


A lakodalom egy ünnepi spirituális aktus (esküvő) betetőzése, én a karácsonyhoz, vagy a születésnaphoz hasonlítanám, s nem egy bulihoz.


Azt honnan veszed, hogy aki nem jár bulizni, az karrierista? Szerintem pont hogy a karrierista, érzelem nélküli nőtípus kedvenc szórakozása a partyn való agyament vonaglás, mert a pénzen, hatalmon és a bulin kívül másra nincs igénye, megreked a szükségleti piramis legalján.

2010. nov. 9. 19:00
 20/47 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem kiemelkedően értelmesebb vagy a többieknél, hanem egyszerűen begyepesedett.


Én is rendelkezek olyasféle retorikai kvalitásokkal, hogy ilyen komplex és kifinomult mondatokat kreáljak, értelmi és mentális adottságaim frenetikus felsőbbrendűségének igazolása céljából.


De mi a f@sznak?


Szerintem hihetetlenül unalmas ember lehetsz, ezért pattintanak le a csajok. Megjegyzem, habár sokan úgy gondolják, a valóságban általában nem így működnek a dolgok, hogy:


értelmes = unalmas

primitív = izgalmas


Egy segghülye is lehet unalmas, értelmes ember is lehet izgalmas.

2010. nov. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!